Toyota’dan 38 Tona Kadar Kaldırma Kapasiteli Yeni Forklift

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

7 ila 38 ton kaldırma kapasitesine sahip ve uzatılabilir karşı ağırlık ve dengeleme sistemine sahip Toyota’nın en son yenilikçi forklift çözümü piyasaya sürüldü.

Ayarlanabilir dingil mesafesine sahip Toyota yüksek kapasiteli forklift bir esneklik ustasıdır. Bu denge ağırlıklı forklift, operatörlerin, çıkarılabilir levhalar içeren uzatılabilir bir karşı ağırlıkla değişen yükleri ayarlamasına olanak tanır. Büyük bir öğeyi taşımanız mı gerekiyor? Çok kademeli teleskopik bom, endüstriyel makineler veya devasa motorlar gibi büyük ekipmanları güvenli ve verimli bir şekilde hareket ettirebilir. Toyota’nın yüksek kapasiteli ayarlanabilir dingil mesafesi modelleri, ihtiyacınız olan performansı ve operasyonunuzun özel ihtiyaçlarına göre ince ayar yapma yeteneğini sağlamak üzere tasarlanmıştır.

İleriyi Düşünen Forklift Esnekliği

Büyük, ağır yüklerin yakın mesafelerde taşınması hassasiyet ve uzman kontrolü gerektirir. Bu nedenle Toyota’nın uzaktan kumanda seçeneği tüm yüksek kapasiteli ayarlanabilir dingil mesafesi modellerinde mevcuttur. Uzaktan kumandayla forkliftin bölmeden çalıştırılması geçmişte kaldı. Hareket etme, kaldırma, indirme, yönlendirme ve karşı ağırlık uzantısının çalıştırılması da dahil olmak üzere tüm forklift fonksiyonlarının kontrolü, sezgisel ve kullanımı kolay el tipi bir cihazdan gerçekleştirilebilir ve böylece hassas, hacimli yüklerin hassas şekilde konumlandırılması çocuk oyuncağı haline gelir. Uzaktan kumandaya takılan bir bel/omuz askısı optimum operatör konforu sağlar. Uzaktan kumanda kullanılmadığında, uygun bir konuma yerleştirilmiş saklama bölmesinde güvenle saklanabilir.

Dokunmatik Ekran

Yenilikçi MD4 ekranı, 7 inçlik toplam görüntüleme alanına sahiptir ve Toyota Forklift’teki ilk dokunmatik ekrandır. Endüstri lideri işlevsellik, ihtiyacınız olan tüm araçları kullanımınıza sunar. Sadece bir düğmeye basarak hidrolik şemalara, kablo bağlantı şemalarına ve hatta operatör ve onarım kılavuzlarına erişin. Seyahat hızı, motor yağı basıncı veya yakıt seviyesi gibi kritik bilgileri görüntülemeniz mi gerekiyor? MD4 ekran tüm bunlar ve daha fazlası için operatöre oldukça pratik çözümler vaat ediyor. Satın alınabilecek mevcut Toyota yüksek kapasiteli ayarlanabilir dingil mesafesi modelleri hakkında daha fazla bilgiye firmanın web sayfasından ulaşabilirsiniz.

Toyota’dan 38 Tona Kadar Kaldırma Kapasiteli Yeni Forklift

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın