Toyota’dan 80V Elektrikli Pnömatik Forklift

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Toyota Material Handling, bazı içten yanmalı forkliftleri için ABD motor emisyonu sertifikasını beklemeye devam ederken, şirket iki yeni elektrikli model tanıttı.
Tamamen yeni Toyota 48V ve 80V Elektrikli Pnömatik Forkliftlere, Toyota tasarım AC motorlar güç vermekte olup, bu forkliftler operasyonel verimliliği ve üretkenliği artırmak için operatörler düşünülerek üretilmiştir. Bu forkliftler bakım gerektirmeyen çalışma, programlanabilir performans ve uygulamaya ve sürücü tercihine göre özelleştirme için güç seçme işlevi sunmaktadır. 3.000 ile 4.000 lb. (1.300 – 1.800 kg) ve 4.000 ile 17.500 lb. (1.800 – 8.000 kg) arasında maksimum kapasite aralığıyla, hem iç hem de dış mekanlarda çok çeşitli görevlerin üstesinden gelmek üzere tasarlanmışlardır.
TMH satıştan sorumlu kıdemli başkan yardımcısı Bill Finerty, “Her ihtiyaç için doğru çözümü seçmek söz konusu olduğunda, filo yöneticilerinin artık daha fazla güç ve verimlilik arasında seçim yapmak zorunda kalmayacağını” belirterek şöyle devam ediyor: “Toyota 48V ve 80V Elektrikli Pnömatik Forkliftler, maksimum güç ve verimliliği bir araya getirerek onlara her türlü ortamda en zorlu işlerin üstesinden gelebilecek çok yönlülük sağlıyor.”

Yeni forkliftler, akü ömrünü uzatmaya ve akü değiştirme sıklığını azaltmaya yardımcı olan elektrikli hidrolik direksiyon, rejeneratif frenleme ve standart hız kontrolü gibi üretkenliği artıran birçok yeniliğe sahip bulunuyor.

Toyota’dan 80V Elektrikli Pnömatik Forklift

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın