TVH ve Sinoboom işbirliği yapıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yedek parça Parça uzmanı TVH, Çin merkezli mobil yükseltmeli çalışma platformu (MEWP) çözümleri üreticisi Sinoboom’un Avrupa’daki yan kuruluşu Sinoboom BV ile bir ortaklık anlaşması imzaladı. 2021 yılının 4. çeyreği itibarıyla yürürlüğe girecek olan ortaklık, TVH EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Kristof Bolle ve Sinoboom BV CEO’su Tim Whiteman tarafından imzalandı.

Forkliftler, endüstriyel araçlar, inşaat ve tarım makineleri için yedek parça ve aksesuarlar alanında küresel bir oyuncu olan TVH, yedek parça tedarik hizmetini artırmaya devam ediyor.

Bolle, Sinoboom’un erişim endüstrisindeki itibarının büyüdüğünü vurgularken “bu markayı ürün yelpazemize ekleyebildiğimiz için mutluyuz. Bu ortaklık, Sinoboom BV’nin tüm coğrafi operasyonlarını kapsıyor ve bu nedenle müşteri tabanımızı kesinlikle güçlendirecek. Yavaş yavaş bir Sinoboom parça stoğu oluşturacağız ve 2022’nin başlarında Avrupa pazarına dağıtmaya başlayacağız.” şeklinde konuştu.

Whiteman ise “Bu ortaklık anlaşması Sinoboom’un stratejisinde önemli bir adım. Amacımız her zaman kapsamlı ve güvenilir müşteri hizmeti sunmaktır ve müşterilerimiz için makine duruş süresini en aza indirmenin birinci öncelik olduğunun farkındayız.

TVH’nin sağladığı verimli hizmet, endüstri genelinde iyi bilinmektedir ve bu, Sinoboom markasına olan güveni daha da artıracaktır.” şeklinde konuştu.

 

TVH ve Sinoboom işbirliği yapıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın