TVH Yeni Genel Merkezi İle Güçlendi

TVH Yeni Genel Merkezi İle Güçlendi

TVH, yeni genel merkez binasıyla konumunu güçlendiriyor

Forkliftler, endüstriyel araçlar, inşaat ve tarım makineleri için küresel bir parça uzmanı olan TVH, 31Mart’ta Belçika’nın Waregem kentindeki yepyeni ana ofisi ‘TheHub’ın kapılarını resmen açtı.

200 misafirin huzurunda, CEO DominiekValcke (resimde) yeni binanın açılışını yaptı. Valcke, “Bu son teknoloji ofis binasıyla artık daha fazla insanı istihdam edebiliyoruz ve ziyaretçileri hizmetlerimize kolayca tanıtabiliyoruz,” diyor.

Nisan 2019’da TVH, yeni bir ana bina inşaatı için hazırlık çalışmalarına başladı. ‘TheHub’ adlı bu yeni 13.000 m2 bina, TVH’nin hızlı büyümesi nedeniyle yaşamakta olduğu yakın alan eksikliğine şık, parlak ve çağdaş bir çözümdür. Tasarımında konfor, ergonomi ve verimliliğe büyük önem verildi. Çok sayıda CO2 sensörü, sıcaklık sensörleri ve kontroller, hoş bir iç mekân iklimi sağlar ve birçok ses emici malzeme de konfora katkıda bulunuyor.

Güçlü Büyüme

TVH’nin dünya çapında 5.000’den fazla çalışanı bulunuyor ve Belçika’da 2.500’den fazla iş arkadaşıyla tek merkezden çalışıyor. Büyüyen iş gücünü barındırmak için ek iş yerleri yaratılması gerekiyordu.
“TVH’nin son yıllarda yaşadığı büyüme, çalışan sayısında güçlü bir artışa neden oldu. TheHub ile daha fazla ofis alanı yaratmadık. Artık ek toplantı odaları, bir oditoryum, yeni bir şirket restoranı, bir showroom ve kapsamlı bir toplantı merkezi ile çalışanlarımızı daha iyi destekleyebiliyoruz,” diyor Valcke.

TVH Deneyim Merkezi

Thepièce de résistance, yeni ana binanın zemin katında bulunabiliyor: TVH Experience Center.

Tesis Müdürü LucRasschaert, “Bu benzersiz 13.000 metrekarelik ziyaretçi merkezi, TVH’nin teklifi, hizmetleri, atmosferi ve çalışma yöntemiyle müşteriler, tedarikçiler, dernekler, okullar ve başvurusahipleri gibi yerel ve uluslararası ziyaretçilere öncelikli olarak bir konum olarak hizmet ediyor,” diyor.

Etkileşimli doğası sayesinde, TVH Experience Center bir showroomdan çok daha fazlasıdır. Örneğin, ziyaretçiler bir depoda sanal bir forkliftle oyun oynayabilir ve sürüş becerilerini test edebilir.

Öneri İçerikler

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini  Dünya’ya Taşıyor

FKK; Türkiye’nin Potansiyelini Dünya’ya Taşıyor

Türkiye’nin sanayi alanındaki en önemli gücü, üretim kabiliyeti ve nitelikli iş gücüdür. Bunu mümkün olan en yüksek katma değerli işlerde kullanmak…
Fuarlar, Seyahatler ve  İki Müjde!

Fuarlar, Seyahatler ve İki Müjde!

Merhaba sevgili okurlarımız. Şu an elimizde tutmuş olduğunuz İstif Material Handling 103.sayısının hazırlıkları hayatımın en yoğun dönemi oldu. Ankara firma ziyaretlerinden…
Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Forklift Ve İş Makinalarında Rekor Büyüme 2

Türkiye İş Makinaları Pazarı 2021 Yılında %67 Büyüdü! Türkiye iş makinaları sektörü ekonomi ve yatırımları aynen yansıtmaktadır. Bunun ile beraber başta…