UniCarriers, ağır hizmet tipi elektrikli karşı ağırlıklı forklifti piyasaya sürdü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

UniCarriers, modern kaldırma operasyonları ortamında ağır yüklerin hareket ettirilmesindeki zorluklarla başa çıkmak için tasarlanan ilk elektirkli forklift olarak yeni MXL ağır hizmet tipi 4- tekerlekli, elektrikli, karşı dengeli forkliftini tanıttı. Kullanıcılarına tamamen emisyonsuz sürüş şansı sunan forklift içten yanmalı motorlu herhangi bir forkliftten daha sağlam, hızlı ve güçlüdür. Dahası, benzersiz bir ergonomiye sahiptir ve IC çözümlerinden daha düşük toplam işletme maliyeti ile birlikte gelmektedir.

Neredeyse sessiz hidrolik pompalar sayesinde MXL, geleneksel güç aktarma organlarının gürültü kirliliği olmadan tüm gün ağır yükleri taşıyabilmektedir. Sürücünün duyacağı en yüksek ses havalandırma fanından gelen sestir. Ve bu sadece sürücü için değil, aynı zamanda iş yerindeki herkes için de bir avantaj sunmaktadır. Geliştirilmiş kabin görüşü, tamamen özelleştirilebilir kontroller ve içeride ve dışarıda daha iyi yol tutuşu ile MXL, hırslı bir forklift operatörü için performans odaklı bir araçtır.

Sınıfındaki en iyi enerji tüketimi

Elektrikli araçlar, yalnızca onlara güç sağlayan akü kadar iyidir ve burada da MXL, sınıfının en iyi performansını sunmaktadır. Tam şarjlı halde bir vardiyadan daha uzun süre hizmet verebilmekte olup, aküler molalarda şarj edilebilir veya tam şarjlı bir yedek ile kolayca değiştirilebilir. Yani tesisin tek, çift veya üç vardiya sistemi ile çalışmasından veya tüm filonun elektrikli olup olmamasından veya MXL’nin, diğer tahrik sistemleriyle birlikte çalışıp çalışmamasından bağımsız olarak, enerji kaynağı iş akışınıza hiçbir sınırlama getirmez. Daha da iyi enerji verimliliği adına MXL, en zorlu iş taleplerini bile karşılayabilecek yüksek performanslı Li-ION akülerle birlikte gelmektedir.

Yenilikçi güçlendirme işlevleri

Motor ve tahrik sistemi etkilemek için tasarlanmıştır. Otomatik hızlanma artışı ve gerektiğinde ekstra tork sağlanması, elektrikli forkliftlerin artık performanstan ödün vermesine gerek olmadığı anlamına gelirken, elektrikli diferansiyel kilidi kaygan yüzeylerde bile mükemmel yol tutuşu sağlamaktadır.

Yeni MXL ağır hizmet tipi elektrikli karşı ağırlıklı forklift modern taşıma operasyonları ortamında ağır yükleri taşımadaki zorluklar için üretilmiş olup, kârlılık için de iyi bir haber anlamına gelmektedir. Daha düşük bakım maliyetleri ve enerji tüketiminde tasarruf sağlayan bir MXL araç filosu, karşılaştırılabilir bir IC filosuna göre daha düşük Toplam İşletme Maliyeti sunmaktadır.

UniCarriers, ağır hizmet tipi elektrikli karşı ağırlıklı forklifti piyasaya sürdü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın