UniCarriers, MX Serisini Kompakt Forkliftler İle Tamamlıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tüm yeni modeller, kompakt ve sağlam tasarımları, mükemmel manevra kabiliyeti ve akıllı kontrol sistemleriyle öne çıkıyor. Bu özellikleri onları zorlu, dar ortamlardaki dinamik taşıma görevleri için ideal hale getirmektedir.

MXS3 serisi, 1,4 ila 2 ton arasında değişen kapasiteye sahip 3 tekerlekli forkliftlerden oluşurken, MXS4 serisindeki 4 tekerlekli forkliftler, 1,6 ila 2 ton kapasiteye sahiptir. Bu genişleme ile MX serisi artık MXS’den ağır hizmet tipi MXL serisine kadar tüm lojistik görev kategorilerini kapsıyor. Bu da, depo operatörlerinin her uygulama için tek bir tedarikçiden tek elden tüm çözümleri bulabileceği anlamına gelmektedir.

MXS3 ve MSX4, ödüllü öncülleri TX3 ve TX4’ün mirasını MX serisinin ileri teknolojisiyle birleştiriyor. Tüm sistemler ve bileşenler, sağlamlık, bakım kolaylığı ve yüksek çalışma verimliliği ile mükemmel ergonomi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

UniCarriers, kompakt tasarımları, muhteşem manevra kabiliyeti ve akıllı kontrol sistemleri sayesinde MXS3 ve MXS4’ün sıkışık, hızlı tempolu ortamlarda görevlerin üstesinden gelmek için ideal olduğunu söylüyor. En son teknolojiye sahip direksiyon sistemi, dar alanlarda çevikliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmaktadır.

100°’nin üzerinde dönme açısına sahip arka aks ile birlikte dört tekerlekten çekiş sistemi, MXS4’e geri itme olmadan anında yan dönüşler dahil olmak üzere yumuşak ve çevik manevralar sağlar. MXS3, forkliftin durmadan 180° dönmesini sağlayan 360° direksiyon özelliğine sahiptir. Benzersiz UniCarriers S3 – Stabilite Destek Sistemi – pedal kullanımına hızla uyum sağlayarak tüm hareketlerin sorunsuz şekilde akmasına imkan verir. Gelişmiş eğri kontrolü, her durumda en hızlı viraj alma hızını elde etme imkanı verir. Kaldırma yüksekliği veya yük ne olursa olsun güvenli çalışmayı sağlamak için gelişmiş hidrolikler, yük taşımayı sabit tutar ve hassas bir şekilde kontrol edilir.

Bir forkliftin sistem performansı, araç ve operatör arasındaki etkileşim ile tanımlanır ve hem MSX3 hem de MSX4 sürücüsüne göre en uygun şekilde özelleştirilebilir. En üstün özellikleri arasında, maksimum sürücü konforu ve güvenliği sağlayan bir dizi akıllı yardımcı teknoloji bulunmaktadır.

Gelişmiş güvenlik özellikleri, ergonomik kontroller ve konforlu çalışma koşulları, sürücünün güvenini, performansını ve memnuniyetini artırmaktadır. Eşsiz şeffaf ön paneli ile ProVision tasarımı, sürücüye her yönden mükemmel görüş sağlayarak güvenli kullanım sağlar. Gelişmiş tam renkli ekran, sürücünün her zaman en önemli bilgilere bir bakışta sahip olmasını sağlayacak şekilde verileri görselleştirir. Geniş operatör bölmeleri, isteğe bağlı soğuk hava deposu modifikasyonu da dahil olmak üzere, mükemmel uyumlu kabin çözümlerinden herhangi birinde, her bedendeki sürücü için konfor ve kolay erişim özellikleri sunmaktadır.

En zorlu koşullarla başa çıkmak için tasarlanan bu forklift grubu, birkaç örnek vermek gerekirse yiyecek ve içecek üretimi ve toptan satışı, balıkçılık ve balık işleme, kimyasallar, tekstil veya genel ve soğutmalı depolama ve depolama alanlarında veya akıllı ve çevik bir taşıma çözümünün gerekli olduğu her yerde kullanım için uygundur.

MXS3 ve MXS4, artık üreticiden ve tüm UniCarriers bayilerinden temin edilebilir.

UniCarriers, MX Serisini Kompakt Forkliftler İle Tamamlıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın