WIN EURASIA Yeniliklere Kapı Aralıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Robot Entegratörleri ve Yüksek Teknolojili Sistem Üreticileri Derneği – ROBODER ile sektörün lider fuarı WIN EURASIA 2023 iş birliği imalat endüstrisini gelecekle buluşturuyor!

İş birliği ile ilgili, uluslararası arenada Türkiye’nin en önemli endüstri fuarı olan WIN EURASIA’nın bu senenin en önemli sektör buluşmalarından biri olacağını belirten ROBODER Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yarış, ülkemizin marka şehri İstanbul’da düzenlenecek olan WIN EURASIA’nın, son teknoloji ile imal edilmiş üretim ekipmanlarının yerli ve yabancı ziyaretçiler ile buluşması açısından önemli bir merkez olduğunu belirtti.

İmalat sektörü WIN EURASIA’da buluşuyor

Yönetim Kurulu Başkanı Yarış; ROBODER olarak; endüstrinin geleceği olan robotik, yüksek teknoloji ve otomasyon sistemlerinin en önemli paydaşlarının yer alacağı WIN EURASIA’nın bir parçası olarak; geleceği daha yakından görme fırsatını tüm paydaş ve ziyaretçilerle paylaşmak istediklerini sözlerine ekledi.

WIN EURASIA fuarı olarak yerli üreticinin ve endüstride yerli teknolojilerin destekçisi olmaya devam edeceğimizi belirtir, ROBODER dernek yönetimine ve değerli üyelerine göstermiş oldukları destek ve iş birliği adına teşekkürlerimizi sunarız.

Tedarik Zinciri Yönetimi ve İntralojistik Sektörü WIN EURASIA 2023’te!

WIN EURASIA | Bölgenin En Büyük Vitrini

Son yıllarda değişen küresel ticaret ile birlikte lojistik, tedarik zinciri ve intralojistik çözümlerinin önemi daha da arttı. Dijital dönüşüme ayak uydurmak isteyen, yeni çözümler arayan firmaların ihtiyaçlarına cevap verebilen firmalar ise ticarette öne geçiyor.

Tüm dünyadan satın almacıların en yeni ve hızlı çözümleri yerinde görmek için ziyaret edeceği WIN EURASIA 2023’te yerinizi alın, firmanızı küresel ticaretin bölgedeki en önemli vitrininde sergileyin!

Yeni hizmet ve çözümler arayan tüm dünyadan binlerce satın alma yetkilisine ulaşma fırsatı için 7-10 Haziran tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi Salon 7’de bize katılın!

WIN EURASIA Yeniliklere Kapı Aralıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın