Yale Dış Mekan Reach Truck’ı Piyasaya Sürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yale, lojistik işletmelerinin operasyonel ihtiyaçlarını karşılamak için akıllı tasarım uyguladığını söylediği yeni bir Dış Mekan Reach Truck’ı piyasaya sürdü. Yale MRO16-20, hem iç hem de dış mekan depolama ve taşıma alanlarını içeren depolama ve dağıtım uygulamalarını güvenilir bir şekilde destekleyecektir.

Yale Lift Truck Technologies Depo Ürünleri Kıdemli Ürün Stratejisi Müdürü Gianbattista Scaramuzza, “Malzeme taşıma endüstrisi gelişiyor ve müşterilerimiz için beraberinde gelen zorluklar da gelişiyor” diyor. “Yeni Dış Mekan Reach Truck ile, dış mekan depolama ve etkinliklerinin giderek depolama ve intralojistik operasyonlarının bir uzantısı haline geldiği endüstrilere bir çözüm sağlamak için denenmiş ve test edilmiş tasarım ve teknolojiyi kullanıyoruz.”

Yale MRO16-20, iki geleneksel forkliftin işlevselliğini tek bir üründe birleştirerek araçtan depoya hareketlerin kolaylaştırılmasına yardımcı olacak şekilde konumlandırılmıştır.

Çok amaçlı MRO16-20 Dış Mekan Reach Truck, malları denge ağırlıklı bir forklift gibi taşıyabilir ve 7,5 metreye kadar yüksekliğe ulaşarak operatörlerin her iki işlevi de tek bir forkliftle gerçekleştirmesine olanak tanır.

Scaramuzza şöyle açıkladı: “Yale MRO16-20, depo yöneticilerinin filolarını birleştirmesine olanak tanıyor.
Süper Elastik lastiklerin kullanımını bir istif aracının tasarım felsefesiyle birleştiren bu yeni dış mekan istifleme aracı, karışık iç ve dış mekan uygulamalarına sahip alanlar için idealdir.”

Yumuşak bir geçiş

Dış Mekan Reach Truck, malların dış mekanda taşınmasından iç mekanda istifleme ve toplamaya geçiş yapmak üzere tasarlanmıştır.Yale MR016-20’nin ana özelliklerinden biri, sürücüye konforlu bir sürüş sunan ve forkliftin bileşenlerine daha az baskı uygulayan Süper Elastik lastiklerdir.

MRO Serisi, onu çalışma ortamına uyarlamak için bir dizi yapılandırılabilir seçenekle birlikte sunulmaktadır. Bunun bir örneği, operatörlerin genel üretkenliği artırabilecek yüksek düzeyde konforun tadını çıkarabileceği, isteğe bağlı havalı süspansiyonlu koltuktur.

Müşteriler, MRO Serisi Dış Mekan Reach Truck’larına güç sağlamak için kurşun asitli veya lityum iyon akü
arasında seçim yapabilir.

Teleskopik çatallar da bir seçenek olarak mevcuttur; kamyonların yükleme ve boşaltma işleminin tek taraftan yapılmasına olanak tanır ve çift derin yerleşim sayesinde depo planlayıcılarına ek seçenekler sunar.

Yale MRO16-20 kamyonları, insanları bölgede bir forklift olduğu konusunda uyarmak için Yaya Farkındalık Işıkları ile donatılabilirken, Side Red Line sistemi diğerlerini forklifte yakınlıkları konusunda uyarıyor. Çalışma lambası, karanlık ortamlarda görünürlüğe yardımcı olarak üretkenliğe ve malların kolay taşınmasına yardımcı olur.

“Depolama ve intralojistikte çalışma süresi ve verimliliğin önemli olduğunu biliyoruz. Süper Elastik lastiklerin ve diğer temel özelliklerin kullanıldığı bu çok işlevli konseptin, hem iç hem de dış mekanda faaliyet göstermesi gereken işletmeler için çok faydalı olacağına inanıyoruz” diye ekledi Scaramuzza. “Yale, sektörün zorluklarını ve müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli gelişiyor. Yale MRO16-20’nin piyasaya sürülmesi bu evrimin bir parçası.”

Yale Dış Mekan Reach Truck’ı Piyasaya Sürüyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın