Yale EMEA’da Taze Kan

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yale Lift Truck Technologies, markanın intralojistik sektörüne odaklanmaya devam etmesine yardımcı olmak üzere Ron Farr’ı Depo Satışları- EMEA Direktörü olarak atadı.

Dünyanın önde gelen istif makinesi markası Yale, yaklaşık 25 yıldır Yale ailesinin bir üyesi olan Ron Farr’ı bu göreve atayarak yeni bir atılım yaptı. Ron Farr, bu görevinde, müşterilere operasyonel gereksinimlerini karşılayacak doğru malzeme taşıma çözümlerini sunma konusunda bölgedeki Yale bayilerini destekleyecek. Yale’in bu yeni pozisyonu oluşturması, hızla gelişen depo sektörü için yeteneklerini ve çözümlerini geliştirmeye verdiği önemi göstermektedir.

Ron Farr, “Bu yeni pozisyon beni heyecanlandırıyor çünkü tüm hayatım depo içi ekipmanları, istif makineleriyle geçti ve müşterilerin bir depo içi ekipmanı ile olan ilişkisini forklift ile olan ilişkisinden biraz daha farklı görüyorum” diye konuştu. “Yeni görevimde, depo müşterilerimizin teknoloji destekli forkliftlerimizi deneyimleyebilmeleri ve bunlardan faydalanabilmeleri için bayilerimizin yeni fırsatları hayata
geçirmelerine yardımcı olmayı dört gözle bekliyorum” diye konuşan Farr, müşterilerin yanında olduklarının ve çözüm noktasında her zaman destek olduklarının altını çizdi. Farr, “Depoların karşılaştığı sorunları anlıyoruz ve bu zorlukların üstesinden gelmeye yardımcı olacak çözümlerimiz var. Amacımız üretkenliği, verimliliği artırmak ve maliyetlerin düşürülmesini desteklemenin yanı sıra dinamik intralojistik operasyonlarının ihtiyaç duyduğu mükemmel hizmet ve desteği sağlamaktır” dedi.
Ron Farr, kariyeri boyunca ressamlık, teknik müdürlük ve satış departmanları da dahil olmak üzere çeşitli görevlerde çalışmıştır. Çalışmış olduğu tüm pozisyonlar, depo ekipmanlarıyla ilgiliydi, bu da ona hem müşterilere hem de bayilere fayda sağlayacak yüksek düzeyde bir içgörü ve uzmanlık kazandırdı.

Yale ve bayi ağı, hızla değişen intralojistik sektöründe müşteri başarısına ve üretkenliği, verimliliği ve
sürdürülebilirliği desteklemeye odaklanmıştır. Yale depo çözümleri hakkında daha fazla bilgi almak ve Yale bayinizle iletişime geçmek için şu adresi ziyaret edin:
www.yale.com/en-gb/europe/

Yale EMEA’da Taze Kan

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın