Yale Materials Handling Marka Değişiklikleri

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yale Materials Handling, marka adını Yale Lift Truck Technologies olarak değiştirdi. Yeniden markalaşma, şirketin depo ve intralojistik operasyonları için güçlü bir bağımsız bayi ağı aracılığıyla sağlanan teknoloji destekli forkliftlere verdiği önemi yansıtıyor.

Yeniden markalaşma, şirketin müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sağlamadaki gücünü vurgularken, sürekli değişen pazar koşullarına ve taleplerine bir yanıttır.
Hyster-Yale Group EMEA Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Stewart Murdoch, “İntralojistik ortamı, özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da bir büyüme ve yenilik halindedir” diyor. “Tedarik zincirleri her zamankinden daha hızlı gelişirken, Yale de müşterileri desteklemek ve karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmek için ısmarlama çözümler sunmak üzere gelişiyor.”
Yale, kaldırma araçları geliştirmede ve teknolojinin entegrasyonunda uzmanlaşmıştır. Bu, mirası, bilgisi ve Bayi Ortaklarıyla birlikte çalışmasıyla birleştiğinde, müşteriler için mükemmel uyumu sunmasını sağlar. Stewart, “Yale Forklift Teknolojileri markası, müşterilerimizle birlikte uygulamaya özel ihtiyaçları için doğru çözümleri sunmak üzere geliştirdiğimiz yolu yansıtıyor” dedi.
Yeni marka adı, akıllı bir tasarım felsefesi ve teknoloji entegrasyonu üzerine kuruludur. Bu, Yale’nin günümüz endüstrilerinin karşılaştığı zorlukları karşılamak için gelişmeye devam eden güvenilir forklift teknolojileri tasarlama ve üretme konusundaki 100 yıllık mirasına dayanmaktadır.
Marka değişikliğinin bir parçası olarak Yale Forklift Teknolojileri için yeni bir logo ve görsel kimlik var. Yeni logo, Yale ‘Y’yi, müşteriler için taşıdığı ‘kutuları’ temsil ediyor ve ‘oklar’, müşterilere yukarı doğru büyüme ve artan üretkenlik sağlarken maliyetleri düşürürken yardımcı olma arzusunu gösteriyor.
Yale ve Bayi Ortakları ağı, hızla değişen iç lojistik pazarında müşteri başarısına ve üretkenliği, etkinliği ve sürdürülebilirliği desteklemeye odaklanmıştır. Stewart, “Esnek, yüksek kaliteli hizmet ve yeniliklerin hızlı bir şekilde benimsenmesi, müşterilerimizin depolarında daha hızlı teslimat sürelerine yönelik sürekli artan ihtiyacı karşılamanın anahtarı olacaktır” dedi.

Yale, teknoloji odaklı forklift çözümleri konusunda köklü bir sicile sahiptir. Buna eksiksiz bir forklift ve depo forklifti serisi, robotik forkliftler, elektrifikasyon için çeşitli güç seçenekleri, yeni nesil operatör destek teknolojisi ve müşteriye özel çözümler dahildir. Tamamı Bayi Ortakları aracılığıyla müşterilere teslim edilir.
Yale’nin Bayi Ortakları, müşterilerle uzun süreli, başarılı ilişkiler kurar. Bu, depo ve intralojistik operasyonlarına her ihtiyaç duyulduğunda doğru tavsiye ve esnek çözümlerin verilebilmesini sağlar. Bunlar aracılığıyla Yale, birinci sınıf bakım ve servis desteği de sağlar. Stewart, sözlerini “Bağımsız Bayi Ortaklarımız, Yale’in en iyi yaptığımız şeye – kalıcı, yenilikçi, güvenilir ve verimli forklift teknolojilerinin tasarımı ve üretimine – odaklanmasına izin veriyor. Bayi Ortaklarımız, müşterilerimizi başarılı kılmak için neyin gerekli olduğuna dair derinlemesine bir anlayış sunarken,” şeklinde tamamladı.

Yale Materials Handling Marka Değişiklikleri

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın