Yeni Elektrikli Cat® Her Zamankinden Daha Çevik, Akıllı ve Verimli

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Cat® Lift Trucks, 2.5 ile 3.5 ton kapasiteye sahip popüler 80V karşı ağırlıklı modelinin, daha fazla sürüş keyfi ve verim sağlamaya yönelik özellik ve seçeneklerle dolu halefini duyurdu.

Otomatik yardımlar

Duyarlı Sürüş Sistemi (RDS) sayesinde Cat EP25-35AN forkliftler, sürücünün onlardan ne beklediğini her an bilmektedir. RDS, gaz pedalına uygulanan basınca ve hidrolik kontrol hareketlerine tepki olarak performans özelliklerini hızla uyarlar. Ayrıca tüm duruşları, kalkışları ve diğer eylemleri düzeltir. Diğer otomatik yardımcılar arasında, hızlı hareketi sürdürmek için fazladan bir hızlanma veya tırmanma torku gerektiğinde devreye giren PowerBurst bulunmaktadır. Akıllı viraj kontrolü, yumuşak ve güvenli viraj almayı sağlarken elektronik diferansiyel kilitleme, kaygan yüzeylerde güveni artırır.

Otomatik hidrolik teknolojisindeki iki gelişme olan SmoothFlow hidrolik sistemi ve otomatik hidrolik kontrol ayarı, daha yumuşak, daha hızlı ve daha güvenli yük taşıma sağlar. Bunlar, yük ağırlıklarına ve kaldırma yüksekliklerine göre direk ve çatal hareketlerini optimize eder. Daha yüksek kaldırmalar sırasında, pasif salınım kontrolü, direk devirme kuvvetlerinin şasi tarafından emilmesini sağlar.

Pozitif bir sürüş deneyimi

Sürücü tarafından bakıldığında, tüm eşzamanlı veya bireysel hidrolik hareketler, parmak ucu ile kontrol edilen hafif ancak duyarlı kollar veya çift joystick seçeneği ile zahmetsizce kontrol edilir. Aynı zamanda, tasarım değişiklikleri, forkliftin ve yüklerinin doğru konumlandırılmasına yardımcı olmak için çok yönlü görüşü iyileştirmiştir.

Manevra, büyük ölçüde OmniTurn dört tekerlekten direksiyon sistemi sayesinde rakipsiz bir şekilde çeviktir. 100°’den yüksek arka dönüş aksı, ilk geriye doğru harekete gerek kalmadan anında yandan dönüş sağlar.

Forkliftin geniş, cömertçe donatılmış, yüksek konforlu sürücü bölmesi, titreşimi kesmek için lastik takozlar üzerinde hareket eder ve gerilimsiz çalışma için ergonomik olarak tasarlanmıştır. Stres ve yorgunluk, sessiz tahrik üniteleri ve pazar lideri SilentRun+ hidrolik pompa seçeneğini içeren diğer düşük gürültülü teknolojiler sayesinde daha da azaltılmıştır. Bu arada, farklı ihtiyaçları karşılamak için yenilenmiş ve hava koşullarına dayanıklı bir dizi kabin seçeneği mevcuttur.

Yüksek randıman ve maliyet verimliliği

Günümüzde, Cat elektrikli denge ağırlıklı forklift müşterileri, kurşun asitli veya tam entegre Li-iyon pil gücü arasında seçim yapabilmektedir. Li-ion teknolojisi, forkliftlerin yeteneklerini geliştirir ve pil değiştirmeden sürekli çalışma için hızlı şarj olanağı sağlar.

Selefleri gibi, Cat EP25-35AN serisi de zorlu koşullarda yoğun görevlerle başa çıkmak için üretilmiştir. Dayanıklılık özellikleri, düşük bakım ihtiyaçları, kolay servis ve güçlü enerji verimliliği, minimum kesinti ile daha yüksek randıman ve daha düşük toplam işletme maliyeti (TCO) vaat etmektedir.

Cat forkliftler, depo ekipmanları ve ilgili hizmetler hakkında daha fazla bilgiyi www.catlifttruck.com adresinde bulabilirsiniz.

Yeni Elektrikli Cat® Her Zamankinden Daha Çevik, Akıllı ve Verimli

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın