Yeni Elektrikli Combilift Forklift 25. yılını kutluyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önde gelen forklift üreticisi Combilift, 25. yılını kutlamaya devam ederken, bu yıl için planlanan beş yeni ürünün ikincisini piyasaya sürdü. Combi-CB70E, Mayıs ayı ortasında Hannover’de düzenlenen uluslararası kereste ve ağaç işleri fuarı olan Ligna’da tanıtıldı.

Bu, Combilift’in güçlü performans, kapsamlı akü ömrü ve rakipsiz ergonomi sunan, sürekli büyüyen elektrikli model yelpazesine bir ektir. İlk olarak yakın zamanda piyasaya sürülen Combi-CUBE ürününde görülen canlı Combi-green görünümündeki Combi-CB70E, piyasadaki en kısa 7 t kapasiteli denge ağırlıklı forklift olma özelliğini taşırken aynı zamanda çok yönlü yeteneğinden yararlanarak yerden tasarruf sağlayan çok yönlü kullanım sağlar hem uzun hem de hacimli yüklerin Yüksek kapasiteli Combi-CB70E’ye dahil edilen tasarım özellikleri arasında büyük süper elastik lastikler ve kompakt dingil mesafesi bulunur. 7.000kg/15.500lb kaldırma kapasitesine sahip bu model, etkileyici derecede küçük ayak izinin yanı sıra olağanüstü manevra kabiliyetinden yararlanır, bu da hacimli yükleri kapalı alanlarda kolayca hareket ettirebileceği anlamına gelir.
İş sağlığı ve güvenliği gereklilikleri, işgücünün refahının yıllar içinde daha da önemli hale geldiği anlamına gelir. Çoğu zaman iş istasyonlarında uzun süreler geçirmek zorunda olan endüstriyel araç sürücüleri, haklı olarak en yüksek düzeyde konfor ve güvenlik beklemektedir. Bu nedenle Combilift’in tasarımcıları, en yeni nesil modellerin stressiz bir kabin içi ortam için gelişmiş ergonomi sağlayan en kaliteli bileşenlerle donatılmasını sağlamak için büyük çaba sarf ettiler. Geniş kabindeki özellikler arasında mükemmel çepeçevre görüş için cömert camlar, eğilebilir direksiyon kolonu, hidrolik direksiyon ve Grammer MSG65 koltuk yer alır.
Combi-CB70E’yi diğer forkliftlerden ayıran şey, kabin süspansiyonlu büyük ölçekli endüstriyel makinelerde bulunanlar gibi bileşenleri kullanan gazlı süspansiyonlu kabinidir. Süper elastik lastiklerle birleştiğinde bu, engebeli veya mükemmel olmayan zemin koşullarında en yumuşak sürüşü garanti eder.
Combilift’in yeni geliştirdiği Otomatik Döner Koltuğunun da prömiyeri fuarda yapıldı. Bu isteğe bağlı özellik, operatör tarafından seçilen hareket yönüne göre otomatik olarak devreye girer ve koltuğu ve kol dayanağını 15° sağa veya sola döndürür – özellikle geri giderken sürücünün zorlanmasını azaltır.
Forklift ayrıca Combilift’in tüm ön ve arka tahrik tekerleklerine %100 çekiş kontrolü sağlayan uluslararası patentli ve Red Dot ödüllü bağımsız elektrikli çekiş özelliğine sahiptir. Bu, kaygan yüzeylerde diferansiyel kilidi ihtiyacını ortadan kaldırır ve yanlara doğru hareket ederken uzun yük momentum bükülmesini önemli ölçüde azaltır. Her elektrikli sürücü, güç verimliliği için park etme ve rejeneratif dinamik frenleme içerir. Ana elektrikli bileşenler için dağıtım erişimi, bakım görevlerini de basitleştirir.
Combi-CB serisinin tüm avantajlarıyla bir araya gelen yeni nesil performans, uzun pil ömrü ve olağanüstü ergonomi karışımı, bunu bugüne kadarki en güçlü kompakt elektrikli çok yönlü forklift haline getiriyor.
Combilift CEO’su ve Kurucu Ortağı Martin McVicar şunları söyledi: “Elektrik yelpazemizde sunduğumuz artırılmış kapasiteler, aynı zamanda şirketlerin daha sürdürülebilir operasyon hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan, her zamankinden daha güçlü ürünlere olan talebi karşılayacaktır. Combi-CB70E’nin çeşitli endüstri uygulamaları için portföyümüze popüler bir katkı olacağına eminiz.”

Yeni Elektrikli Combilift Forklift 25. yılını kutluyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın