Yeşil Bomlar

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dino RXT Serisi hafif 4×4 platformların bir uzantısıdır. Sessiz çalışma ve sıfır yerel emisyon ve düşük işletme maliyeti avantajı. Dino RXTE, karbondioksit emisyonunu azaltmada Avrupa yeşil anlaşması hedefini destekler. Mevcut dizel modelde olduğu gibi, Dino RXTE Serisi de AGM veya Li-Ion akü paketi ile donatılmış 22 ve 28 m’lik iki farklı çalışma yüksekliği modelini içerecek.

Tamamen elektrikli bir MEWP olarak, asansörü kapalı alanların yanı sıra şehirlerin içindeki emisyon kısıtlamalı bölgelere götürmek mümkündür. Sepette titreşim olmadığı için operatör konforu en üst düzeydedir. Tasarım ilkelerinden biri, dizel versiyona göre tahrik veya bom çalışma hızlarında herhangi bir kayıp olmamasıydı. RXTE, aynı anda kullanılmak üzere birden fazla kaldırma işlevine sahiptir – payandaları sürücü ile aynı anda çalıştırmak da mümkündür. Elektrik motorunun sürekli gücü 15kW, tepe gücü ise 20kW.

İçten yanmalı motor olmadığında işletme maliyetlerinde genel bir azalma olur: Şarj maliyeti yakıt maliyetlerine kıyasla minimumdur, yağ değişimi dahil motor bakım maliyetleri yoktur, ayrıca Dino ile karşılaştırıldığında arıtma sistemiyle ilgili bakım maliyetleri sonrası egzoz da yoktur. 19kW’tan daha büyük bir motora sahip daha büyük bir platforma RXT veya RXTE.

Hafif yapı ve payandalar sayesinde, bu makineler yük kısıtlaması olan veya çimler gibi yüzeyin yumuşak olduğu alanlara götürülebilir. Günümüzün geliştirilmiş payanda modeli ile tesviye kabiliyeti 13.5 dereceye kadardır. Dino RXTE ayrıca dört tekerlekten çekişe ve iki tekerlekten/dört tekerlekten/yengeç direksiyona sahip.RXTE tasarımı için başka bir başlangıç noktası olarak, yapı ve hidrolik sistem, müşterinin güç kaynağına karar verme konusunda artan zamanlama esnekliğini sağlayan dizel modelle büyük ölçüde örtüşür. Lityum pil paketine sahip 280RXTE’de toplam ağırlığın 5000 kg’dan az ve AGM pil paketiyle 5 tonun biraz üzerinde olmasıyla, asansörler daha küçük kamyonlarda veya çiftler halinde standart düz yataklı römorkta veya daha uzun yolculuklar için bir konteynerde sürdürülebilir ve verimli bir şekilde taşınabilir. .

Müşteri anketleri sonucunda AGM akü paketi ve daha yüksek kapasiteli ve daha uzun ömürlü lityum versiyon olmak üzere iki farklı akü teknolojisinin sunulmasına karar verildi. Aküleri şarj etmek için aksesuar olarak bir benzin grubu mevcuttur. Dizel model, tamamen elektrikli modellerin yanında menzilde kalacak.

Yeşil Bomlar

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın