Yılport 27 Yeni Kalmar Alıyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kalmar, Yılport Holding A.Ş.’den toplam 27 yeni Kalmar makinesi için önemli bir sipariş aldı: 20 Eco istifleyici, dört boş konteyner yükleyici ve üç forklift. Teslimatlar, Q3 2022’de başlayacak ve son makineler Q1 2023’te teslim alınacak.
Anlaşma ayrıca, teslim edilecek tüm ekipmanlar için uzatılmış garanti ve servis sözleşmelerini de içeriyor.

Yılport, YILDIRIM Grubu’nun liman ve konteyner terminal operasyonlarını konsolide etmek amacıyla bir iştirak olarak Ağustos 2011’de kurulmuştur.
Bugün Yılport, dünya çapında 22 deniz limanı ve terminali işletmektedir: Türkiye’de beş, Portekiz’de yedi, İspanya’da iki, İsveç’te iki ve Norveç, Malta, İtalya, Peru, Ekvador ve Guatemala’da birer tane.

Ayrıca Yılport, Türkiye’de beş, İsveç’te bir adet kuru terminal işletmektedir. Türkiye’deki Gebze ve Gemport, dört Kalmar Eco istifleyici, bir boş konteyner yükleyici ve bir forklift alacak.
İsveç’teki Gävle Terminali, altı Kalmar Eco istifleyici, bir boş konteyner yükleyici ve iki forklift alacak. İtalya’daki Taranto Terminali, iki Kalmar Eco istifleyici alacak.

YILPORT’un Portekiz’deki operasyonları, Setúbal terminali için beş Eco istifleyici alacak; Liscont terminali için bir Eco istifleyici ve bir boş konteyner işleyici; ve Sotagus terminali için iki Eco istifleyici ve bir boş konteyner işleyici.YILPORT CTO’su Raymond Höhle şunları söylüyor: “Kalmar ile devam eden işbirliğimiz, tüm terminallerimizdeki ticari operasyonlarımız için son derece faydalı oldu. Tüm lokasyonlarımızdaki yüksek kaliteli yerel satış sonrası destek, filomuzun her zaman sorunsuz çalışmasına yardımcı oluyor. “İyi ve güvenilir performansla ihtiyaçlarımız için doğru çözümleri belirlemeye yardımcı olacak mükemmel destekten çok memnun kaldık. Kalmar’ın Eco erişim istifleyicilerinde düşük yakıt tüketimi ile sürdürülebilirlik hedeflerimizi destekleyebilmesi de çok önemli.”

Yılport 27 Yeni Kalmar Alıyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın