CeMAT RUSYA 2023 – Yeni Lojistik Dünyası için Rehberiniz

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19-21 Eylül 2023 tarihleri arasında Moskova’daki Crocus Expo Uluslararası Fuar Merkezi, bu yıl 13’üncüsü düzenlenecek olan uluslararası depo ekipmanları ve sistemleri, kaldırma ve taşıma ekipmanları fuarı, depo otomasyon çözümleri ve lojistik hizmetleri CeMAT RUSYA 2023. Fuar bu yıl şu etkinliklere ev sahipliği yapacak Rusya’daki tarihinin en büyüğü olacak. Sergi, ilk kez Rusya’nın en büyük fuar merkezinin üç salonuna yayılacak pavyon ve bitişiğindeki açık alan. Ana temalar yeni zorluklar ve etkili çözümler etrafında dönecek.Toplam 16.000 metrekarenin üzerinde bir alanda, hem Rusya’dan hem de yabancı ülkelerden 200’den fazla katılımcı ülkeler CeMAT RUSYA 2023’te teknolojilerini sergileyecek. 2023 yılında Rusya’nın büyümesine ek olarak Rus şirketlerinin varlığının yanı sıra, yabancı katılımcıların sayısında da önemli bir artış olacaktır.
Çin, Türkiye, Güney Kore ve Hindistan’dan 48 şirket. Sektörün yüksek kaliteli gelişimi sayesinde
fuarında, bu şirketler yeni bir pazara girme ve kendi pazarlarını güçlendirme fırsatına sahip olacaklardır.
Rusya’daki pozisyonlar. Bir önceki yıla kıyasla, uluslararası temsilcilik iki kat artmıştır
ve bir buçuk katına çıktı. CeMAT RUSYA’ya 98 şirketin ilk kez katılıyor olmasının yanı sıra
Artan sergi alanı, Rusya’da ekipmana olan inanılmaz talebin altını çiziyor ve çözümleri bu yıl sunulacak.
Fuarda 300’den fazla markanın ürünleri ve yaklaşık 300 adet depo ekipmanları. CeMAT RUSYA’nın katılımcıları arasında aşağıdaki gibi tanınmış şirketler bulunmaktadır.
COMITAS, Jungheinrich, JAC, FM Logistic, RackFork (Linde MH ve STILL’in altında bulunduğu marka)
iştirakleri faaliyetlerine devam edecek), Hyundai, MIMA, Zowell, Longking, LiuGong, HELI, Xilin ve birçok
Diğerleri. Rusya pazarına giriş için son bir buçuk yılda ortaya çıkan fırsatlar sayesinde,
CeMAT RUSYA, Kengic, Redlift gibi Çinli şirketlerin artan ilgisini çekmeye devam ediyor,
QSLIFT, WEMALIFT, CHOLIFT, BRIMA – modern ürünlerini sergileyecek olan en büyük üreticilerden bazıları ekipman ve lojistik çözümleri. CeMAT RUSYA, aşağıdaki alanlarda Rus çözümlerinin geliştirilmesi ve tanıtılması için bir platform haline gelmiştir yazılım, ekipman ve teknoloji dahil olmak üzere lojistik ve tedarik zinciri yönetimi. İlk kez, Fuar, Rusya Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nın desteği ile gerçekleşiyor.
Federasyonu’na bağlı. Bakanlığın standında Rus depo üreticilerinin ürünleri sergilenecek
ekipmanlar, gelişmiş projeler ve yenilikler. Yandex Market’in Robotik Merkezi fuarda kendi markaları olan Market Robotics’i tanıtacak. Onların Vitrin, Yandex Piece Picking adı verilen çeşitli sipariş toplama türlerini otomatikleştirmeye yönelik bir platform içerecek, yanı sıra Motus, Spectro ve Dilectus gibi lojistik robotlar da yer alıyor. Ayrıca, fuarda yeni çözümler sunan Rus üreticiler arasında şu şirketler de yer alıyor
Fotomekhanika, ID logic, OptiCore, RUBBER BARRIER, TRASSIR, DIPOS, ZAVOD PIRS, KOMPOZIT NPO gibi, Micron, Ronavi Robotics, Sistemotekhnika, Fruktonad ve diğerleri. Açıkça görülüyor ki CeMAT RUSYA lojistik ve tedarik zinciri endüstrisi için çok çeşitli yenilikler ve teknolojiler sunmaktadır.

FM Logistic’in CeMAT RUSYA’ya ilk kez katılıyor olması ve aktif olarak katılım göstermesi dikkat çekicidir.
etkinliğin iş programında yer alacak. Güncel konular da dahil olmak üzere lojistik alanındaki önemli konuları ele alacaklar zorluklar, yakın ve orta vadede stratejik planlama, tedarikçilerle ilgili teknolojik trendler ikame ve ithal ikamesi, depo kiralama ve inşaat piyasasının yanı sıra lojistikte işgücü ile ilgili konuların otomasyonu. Ayrıca, üçüncü kez, nakliye ambalajı, ambalaj ekipmanı ve lojistik sektörünü temsil eden şirketler Paketleme süreçlerinin otomasyonu özel TRANSPACK fuarının bir parçası olacak. Katılımcılar GOTEK, Sealed Air, Bristol Group, Pallet Shop, GT Conveyors gibi üreticiler
CeMAT RUSYA çerçevesinde bu özel serginin önemi. Açıkça görülüyor ki etkinlik
lojistik ve ambalaj sektörünün çeşitli yönlerini ele almak için kapsamlı bir platform sağlar.
Fuara paralel olarak, geleneksel olarak 35 ülkeden katılımcının yer aldığı kapsamlı bir iş programı düzenlenmektedir. çeşitli formatlardaki etkinlikler. İlk kez, bu etkinliklerin büyük bir çoğunluğu
alanında yüksek nitelikli profesyonellerden oluşan CeMAT RUSYA Uzman Konseyi’nin katılımı
lojistik sektörü. İlk gün olan 19 Eylül’deki program, “Lojistik Sektörünün Yeni Rolü” başlıklı trend oturumuyla başlayacak. Sürekli Değişim Çağında Lojistik: Trendler, Stratejiler ve Rekabetçi Avantajlar Yaratmak,”
KCL ile işbirliği içinde düzenlenmektedir. Serginin dikkat çeken etkinlikleri arasında, bir Açık
Lojistik profesyonelleri için tasarlanmış ders (Halka açık konuşma) ve oturumda benzersiz bir hikaye anlatımı formatı “Lojistikte Optimizasyon için Modern Yaklaşımlar: İnsanlar, Uygulamalar ve Uygulamalar Hakkında Gerçek Hayat Hikayeleri Teknolojileri.” Bu oturum JIT Logistics ve Aisors Consulting ortaklığıyla gerçekleştirilmiştir. İlk gün, ziyaretçiler ayrıca e-ticaretle ilgili geleneksel CeMAT RUSYA konularındaki tartışmaları da dört gözle bekleyebilirler, Cainiao ile ortaklaşa ve planlama üzerine bir konferans.
Fuarın ikinci günü olan 20 Eylül’de ise şu konulara adanmış etkinlikler düzenlenecek
lojistikte otomasyon, dijitalleşme ve robotik konularının yanı sıra 3PL hizmetleri pazarı ve
perakende lojistiği. Bu etkinlikler COMITAS, Skamatic, Stellazhi Medved gibi şirketlerle ortaklaşa düzenlenmektedir.
Quenberg ve Lojistik Koordinasyon Konseyi. Bu yıl da katılımcıların yeniliklerini sunacakları Çözüm Galerisi formatı devam edecek. Ziyaretçiler 19 ve 20 Eylül tarihlerinde Çözümler Galerisi’nde 14 konu başlığı bekleyebilirler, Logistics dergisi ile ortak olarak. Ayrıca, 20 Eylül’de forkliftler için StaplerCup 2023’ün Tüm Rusya Finali gerçekleştirilecek.
RackFork tarafından düzenlenen sürücüler. Finalde Rusya’dan en iyi 60 forklift sürücüsü yer alacak.
ön turnuvalar ve ulusal sıralama üzerine. Üçüncü gün, depo ve lojistik odaklı startup sunumları ile yeni bir ekleme yapılacak temalar. Jüri panelinde OZON, SIBUR, Yandex, X5 gibi şirketlerin bölümlerinden liderler ve Magnit. On startup hem jürinin hem de izleyicilerin beğenisini kazanmak için yarışacak.

Jungheinrich, AXELOT, SBER, LogistiX Group, TechnoSpark, InStock gibi birçok şirket
Teknolojileri ve diğerleri de iş programının bir parçası olarak kendi etkinliklerini düzenleyecekler. Söz veriyor dinamik ve bilgilendirici bir kapanış olmasını diliyoruz.
İş programı ve serginin Koordinasyon Konseyi de dahil olmak üzere eş organizatörleri ve ortakları bulunmaktadır (KCL), Lojistik dergisi, SCM Akademisi ve COMITAS şirketi.
CeMAT RUSYA fuarının genel ortağı COMITAS, Türkiye’nin ilk uluslararası düzeyde sistem
Rusya’da 16 yıldır başarıyla faaliyet gösteren Rusya pazarındaki entegratör. 13. Uluslararası Depo Ekipmanları ve Sistemleri, Kaldırma ve Taşıma Fuarı Ekipman, Depo Otomasyon Araçları ve Lojistik Hizmetleri, CeMAT RUSYA, aşağıdaki tarihler arasında gerçekleşecek 19-21 Eylül 2023 tarihleri arasında Crocus Expo Uluslararası Fuar Merkezi, Pavilyon 1’de gerçekleştirilecektir.
Sergi LLC “DM RUS” tarafından düzenlenmektedir.

CeMAT RUSYA 2023 – Yeni Lojistik Dünyası için Rehberiniz

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın