CeMAT Rusya, Türkiye İstif Sektörünü Bekliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Türkiye temsilciliğini yürütmekte olduğumuz CeMAT Rusya Fuarı, 17-19 Eylül 2024 tarihleri arasında ziyaretçi kabul edecek. Bu yıl, geçmiş yıllardan farklı olarak, yerli firmalardan oluşan katılımcı grubuyla istif sektörümüzün sesini fuarda daha yüksek sesle duyurmayı planlıyoruz. Birçok tanıtım organizasyonu yapılacak olan fuar, yakın coğrafyamızdaki diğer fuarlarda yapacağımız etkinliklerin de başlangıcı niteliğinde. Moskova’daki Türk istif sektörü tanıtım organizasyonundan sonra Almatı, Taşkent, Aşkabat, Bişkek, Dubai, Kahire, Singapur, Filibe, Bükreş, Üsküp şehirlerinde düzenlenen istif, inşaat ve iş makinaları fuarlarında benzer organizasyonlar planlamaktayız.

CeMAT Rusya’ya dört ay kala katılımcı sayısı geçen yılı şimdiden geçti. Bu yıl Çin firmalarının yoğun ilgi gösterdiği fuarda yerli üreticilerimiz de standlarını ayırmaya devam ediyor.

Fuarın Proje Müdürü Svetlana Terekhina, sergi alanını bu yıl daha da genişlettiklerini açıkladı. Svetlana, “Bir salon daha ekledik, bu da CeMAT Rusya’nın Eylül ayında pavyon 1’deki 4 salonun tamamını işgal edeceği anlamına geliyor. Ek salondaki ilk stantlar katılımcılar tarafından şimdiden rezerve edildi!” ifadelerini kullandı.

Geçtiğimiz yıl fuara katılan işletmeler sonuçtan oldukça memnun. Fuar basın birimine CeMAT hakkında görüşlerini paylaşan firma yetkilileri bu yıl katılıp katılmamakta tereddüt eden şirketlere fuarda ne tür sonuçlar elde edecekleri hakkında olumlu fikirler veriyor.

Igor F., Depo Teknoloji Uzmanı, Stomatorg LLC: “CeMAT RUSYA bir depo için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: Ekipman, raf yapıları, ağır ekipman, otomasyon ekipmanı (WMS), yedek parçalar, bileşenler, ambalaj malzemeleri, sarf malzemeleri.”

Logistic LLC Ticari Direktörü Vladimir P.: “Fuarda oldukça fazla sayıda WMS çözümü sunuldu; geliştiricilerle iletişim kurarak bunların yeteneklerini karşılaştırmak için mükemmel bir fırsat.”
Valery S. Depo Baş Teknoloji Uzmanı, ePharmacy LLC: “Fuarın iyi tarafı nedir? CeMAT RUSYA intralojistik konusundaki tek ve tamamlayıcı etkinliktir.”

Evgeniy R., Sektör Başkanı, Grando LLC: “Yeni ve çeşitli ekipmanlara sahip olduğum için mutluyum. Katılımcılar oldukça objektif bir şekilde müzakere ediyorlar. Depo ekipmanları yönünde gelişmek isteyenler için oldukça faydalı bir etkinlik.”

Sfera LLC Depo Müdürü Marina K.: “Fuar beklentileri aştı. Gelecek vaat eden yeni depo ekipmanı tedarikçilerinde, alanı düzenlemek ve depolama alanlarını optimize etmek için yeni teknik çözümler bulmayı başardık. Hizmet ve ekipman için rekabetçi fiyatlarla birçok yeni ilginç şirket ortaya çıktı. Genel olarak fuardan memnun kaldım.”

Natalya B., Pazarlamacı, Partner-tara: “Ürettiğimiz araçların tekerlek tedarikçilerini bulduk. Raf çözümü üreticileriyle üretimimizin rafları için kutu tedariği konusunda anlaşma imzaladık. Tüm sorunlar bir gün içinde ve tek bir yerde çözüldü.”

CeMAT Rusya’yı 2023 yılında 8.294 profesyonel ziyaret etti! Organizatörler 2024 yılında 10.000’in üzerinde ziyaretçi bekliyorlar.

Yenilikçi çözümlerin sergilendiği en önemli fuarlardan biri konumuna gelen CeMAT Rusya, 17-19 Eylül 2024 tarihleri arasında Crocus Expo IEC’de kapılarını açacak. █

CeMAT Rusya, Türkiye İstif Sektörünü Bekliyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın