Crown Equipment, 2022 En İyi Tedarik Zinciri Projeleri Ödülünü Kazandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

NEW BREMEN, Ohio (8 Eylül 2022) – Supply & Demand Chain Executive (SDCE), dünyanın en büyük malzeme taşıma şirketlerinden biri olan Crown Equipment’ı Top Supply Chain Projects ödülünün sahibi olarak bir kez daha seçti. Ödül, bir dizi tedarik zinciri işlevinde değer sağlayan başarılı ve yenilikçi dönüşüm projelerini öne çıkarıyor.

 

Herhangi bir önemli depo altyapısı değişikliği gerektirmeden yüksek erişimli, çift derinlikli palet yerleştirme ve alma işlemlerini gerçekleştirmek için DualMode otomatik erişim araçları.
DualMode erişim kamyonları, mevcut forklift operatörleri için yeni kariyer fırsatları da sağladı. Nitelikli çalışanlar, bir tanesini tek başına çalıştırmak yerine birden fazla otonom erişimli kamyonu yönetmek üzere yeniden görevlendirildi ve bu çalışanların vardiya başına palet hareketi sayısını önemli ölçüde artırmasını sağladı. Manüel veya otomatik modda çalışabilme özelliğine sahip DualMode istif araçları, sürekli değişen tedarik zinciri ortamının ve iş gücünün taleplerini yönetirken müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için gereken esnekliği ve esnekliği sağlar.
“Müşteri için AGV’lerin değeri sınırsızdır. DHL Tedarik Zinciri Kıdemli Operasyon Direktörü Gordon Hanthorn, “Bu, son müşterilerimizin müşterimizin kendilerine sattığı ürünü almalarını sağlamamızı sağlıyor” dedi.

DualMode otomasyon çözümü, DHL Supply Chain’in toplama ve yerleştirme sürelerinde %20 daha fazla verimlilikle üretkenliğini artırmasını sağladı ve şirketin dijitalleşme çabalarını hızlandırmada bir başka başarılı adımı temsil ediyor.
Crown, ödüllü ürün tasarımı, ileri mühendislik ve teknolojisi ve üstün satış sonrası hizmetiyle tanınan dünyanın en büyük malzeme taşıma şirketlerinden biridir. Crown’un iş felsefesi, müşterilerin üretkenliğini ve işletme verimliliğini artıran ileri görüşlü, yenilikçi çözümler tasarlamak, üretmek ve dağıtmak için dikey olarak entegre süreçleri kullanır. Crown, geniş bir forklift yelpazesinin yanı sıra otomasyon ve filo yönetimi teknolojileri üretmektedir.
Şirketin küresel genel merkezi New Bremen, Ohio, ABD’de bulunur ve bölgesel merkezleri Avustralya, Çin, Almanya ve Singapur’dadır. Çalışanlarının sayısı dünya çapında 16.100’den fazladır. Crown, 80’den fazla ülkede 500 perakende satış noktasını aşan bir hizmet ve dağıtım ağı işletmektedir.

Crown Equipment, 2022 En İyi Tedarik Zinciri Projeleri Ödülünü Kazandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın