Çukurova İstif, İzmir’de Elektrikli Forklift Üretimine Başlayacak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde kurulacak tesiste yılda 1360 adet elektrikli/dizel forklift, 510 adet akülü istifleyici ve 500 adet jeneratör üretimi yapılacak.

Çukurova İstif ve İş Makinaları San. Ve Tic. A.Ş. tarafından İzmir İli, Kemalpaşa İlçesi, KOSBİ Mahallesi sınırları içinde yılda 1360 adet elektrikli/dizel forklift, yılda 510 adet akülü istifleyici ve yılda 500 adet jeneratör üretim faaliyetleri planlanıyor. 6 milyon TL’yi aşan proje kapsamında dışarıdan temin edilecek yarı mamül ürünlerin montajı yapılarak akülü/dizel forklift, akülü istifleyici ve jeneratör üretimi gerçekleştirilecek.

Tesis faaliyete geçtiğinde 25 personelin çalıştırılması planlanıyor. Montajı tamamlanan ürünler mekanik, elektronik ve görsel kontrollere tabi tutulacak. Uygunluk kontrollerinden geçen ürünler paketlenerek sevk edilmek üzere depolanacak. Sipariş bazında ürünlerin sevki gerçekleştirilecek.

Türkiye ekonomisinin lider kuruluşları arasında yer alan Çukurova Grubu, Cumhuriyet’in kuruluşundan bu yana Türkiye’nin gelişimine katkıda bulunuyor. Köklü geçmişinde tarımdan inşaata kadar farklı sektörlere çözümler üretmeye ve değer katmaya devam eden Çukurova, iddialı stratejik hedeflerini gerçekleştirmek amacıyla faaliyet alanını genişletme kararı alarak, tüm girişimlerine, gücünü gelişim ve yenilikçilikten alan bir yaklaşımla yön veriyor.

Kendi lisansıyla ürettiği Bekoloder, Yükleyici, Ekskavatör, Forklift, Jeneratör, Yürüyüş Takımı, Kazıcı ve Delici uçları, ÇUKUROVA, CLIFT VE ÇİMSATAŞ markaları altında müşterileriyle buluşturuyor ve satış sonrası hizmetlerini başarıyla yerine getirerek fark yaratıyor.
Her geçen gün artan üretim kapasitesi ile uluslararası iş birlikleri gerçekleştiren Çukurova, Türkiye ekonomisine katma değer yaratmaya devam edeceğe benziyor.

Çukurova İstif, İzmir’de Elektrikli Forklift Üretimine Başlayacak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın