Depo Robotik Çözümlerinin Benzersiz Yeni Sağlayıcısı Movu Robotics ile Tanışın!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Dünyada ticari faaliyetlerin yüzde 98’ini oluşturan KOBİ’lerin kuruluşundan sonraki beş yıl, finansal takip ve doğru nakit yönetimiyle geleceklerini belirliyor. Finansal yönetimin sürdürülebilir büyüme için önem arz ettiği KOBİ ve yenilikçi doğaya sahip Start Up dünyası, zaman ve maliyeti yönetmenin yolunu Türkiye’nin önde gelen muhasebe ve finans platformlarından KolayBi’ ile başarıyor.

 

Gelişmiş depolama çözümleri ve otomatik depo sistemlerinin tasarımı, üretimi ve uygulanmasında dünya
çapında tanınan bir lider olan stow Group, ‘Robotik’ iş birimini güçlendirmek ve Otomasyon ve Robotik çözümlerine yönelik güçlü bir şekilde artan talebi karşılamak için geliştirilen yeni ‘Movu Robotics’
markasını piyasaya sürdü.

Movu Robotics, dünya depolarına daha kolay Lojistik otomasyon çözümleri getirerek ve otomasyon fırsatları söz konusu olduğunda hiçbir deponun geride kalmamasını sağlayarak öne çıkıyor.
Movu, müşterilerin ihtiyaç duyduğu daha kolay, modüler, ölçeklenebilir ve verimli çözümlerle otomasyonu ele alıyor ve depolarını yükseltmelerine yardımcı oluyor. Bu şekilde Movu, aksi takdirde ulaşılması zor olan şirketlere otomasyon ve robotik fırsatları getiriyor. Movu Robotics’in yenilikçi alt sistemler yelpazesinin daha basit olması, müşteriler için riski azaltır ve işgücü kıtlığı, maliyet artışları, depolama yoğunluğu, artan hacimler ve doğruluğu artırma gibi zorlukların üstesinden gelmelerine yardımcı
olmak için yaygınlaştırmayı hızlandırır.

Movu Robotics, her gereksinim için eksiksiz bir depo çözümleri yelpazesi sunar:

•Movu atlas, kendi kendine çalışan bir 2D palet mekiği.

•Movu escala 3D robotik kutu depolama ve yerine getirme sistemi.

•Movu eligo parça toplama kolu robotu.

•Movu ifollow Otonom Mobil Robotlar (AMR’ler).

Portföyün teknolojileri, raflar, mekikler veya AMR’ler, yazılım, wi-fi ve devreye alma dahil olmak üzere bileşenlerle bir çözüm olarak tek bir otonom alt sisteme entegre edilebilir. Bu, kolay kurulum, yeni uygulamaların basit entegrasyonu yoluyla yeni iş ihtiyaçlarına uyarlanabilirlik ve minimum Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) yaklaşımı sağlar.

Depo Robotik Çözümlerinin Benzersiz Yeni Sağlayıcısı Movu Robotics ile Tanışın!

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın