“Forklift Standartlarını EDİA XL Belirleyecek”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakıt sübvansiyonlarındaki değişiklikler, pil teknolojisindeki iyileştirmeler ve giderek daha sıkı hale gelen emisyon düzenlemeleri, elektrikli forkliftlerin bir zamanlar dizelin vazgeçilmez olduğu düşünülen sektörlerde bile yeni favori haline geldiği anlamına gelmektedir. Ve şimdi elektrikli forkliftler, Mitsubishi Forklift Trucks’ın yeni EDiA XL’sinin gelmesiyle her zamankinden daha fazla yetenek sunuyor.

Çok sayıda benzersiz ve yenilikçi özellikle inşa edilen Mitsubishi, EDiA XL’nin içten yanmalı motorlu forkliftlere mükemmel bir alternatif olduğunu ve yalnızca elektrikli rakiplerini değil, aynı zamanda herhangi bir dizel forklifti de geride bırakacak şekilde tasarlandığını söylüyor.

Mitsubishi Forklift Trucks’ın Birleşik Krallık’taki özel ithalatçısı RDD’den Stewart Gosling bunu şu sözlerle açıklıyor: “Yeni EDiA XL, bir dizelin yapabileceği her şeyi daha da iyi şekilde yapabilecek. Bu, bazı içten yanmalı motorlu forklift sahiplerinin elektriğe geçiş yapmasını engellemiş olabilecek her sorunun üstesinden gelen ilk elektrikli forklift.”

4-5 tonluk modelleri bulunan EDiA XL, ağır hizmet uygulamalarının üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir.

Gosling, “Geçmişte birçok endüstrinin, kaba gücü nedeniyle dizeli tercih ettiğini, ancak EDiA XL gibi elektrikli forkliftlerin daha önce hiç olmadığı kadar güç sunduğunu” ekliyor.Örneğin, AutoBoost özelliğini ele alalım. Bu özellik, rampalar ve dik yokuşlar
gibi ihtiyaç duyulan yer ve zamanda tork ve hızlanma artışı sağlamak için otomatik olarak devreye girerek güç düşüşleri

 

tarihin tozlu sayfalarına göndermektedir.Zorlu ortamlar bile EDiA XL ile boy ölçüşemez. Elektrikli Diferansiyel Kilidi özelliği, forklifte hem i
İç hem de dış mekanlarda daha iyi çekiş ve kontrol sunmaktadır.

“EDiA XL’nin son derece sezgisel bir forklift” olduğunu söyleyen Gosling, şu şekilde devam ediyor: “Pürüzsüz ve hassas yükleme ile oldukça sağlam yüksek kaldırma fonksiyonları yanında, Dört Tekerlekten Direksiyon 100° kilitleme sağlayarak piyasadaki en küçük dönüş çapını sağlayarak dar alanlarda çalışmak için mükemmel bir ortam sunmaktadır. EDiA XL’in üstesinden gelemeyeceği hiçbir zorluk yoktur.”

EDiA XL ile operatör konforuna çok önem verilmiştir. Ergonomik, ayarlanabilir koltuğu ve gelişmiş kontrol seçenekleri yelpazesiyle EDiA XL, operatörlerin verimliliğini korumalarına yardımcı olmaktadır. Özellikle kabin içindeki sadece 65 dB’lik gürültü seviyeleri son derece düşük olup, kauçuk monteli kabin sayesinde mikro titreşimler minimumda tutulmaktadır.

Gosling sözlerini şu şekilde sonlandırmaktadır: “Direk yerleşimi ve tasarımı, operatörlerin rahat ve stressiz bir ortamda çalışırken benzersiz bir görüş açısına sahip olmaları ve onlara verimli ve güvenli bir şekilde çalışma konusunda güven sağlanması anlamına gelmektedir. EDiA XL’de her ayrıntı düşünülmüştür. Forkliftler için gerçekten yeni bir standart belirlemektedir.”

“Forklift Standartlarını EDİA XL Belirleyecek”

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın