Linde Ters Yön Yardım Radarı’nı Tanıttı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Linde’nin yeni güvenlik sistemi Reverse Assist Radar, bir engel algıladığında forklifti 3 m/s²’ye kadar bir kuvvetle durdurabiliyor.

Linde, ekipmanın arkasında herhangi bir hareketli veya sabit nesne algıladığında bir forkliftin durmasını sağlayan yeni Reverse Assist Radar sistemini tanıttı.

Bir engel algılandığında, Linde Reverse Assist Radar, forklifti 3 m/s²’ye kadar bir kuvvetle durdurur. Frenleme etkisi, kaldırma yüksekliği, seyahat hızı, direksiyon açısı ve engele olan mesafeye göre hesaplanır, böylece her zaman bireysel sürüş ve tehlike durumuna uyarlanır. Farklı aydınlatma koşulları, sistemin düzgün çalışmasını etkilemez.

“Sistem, özellikle depo içinde yoğun durumlarda veya deneyimsiz forklift sürücüleri direksiyondayken, malzemenin yanlış yerleştirildiği ve seyahat yolunda olduğu durumlarda veya sürücünün dikkati dağıldığında değerli bir yardım sağlar,” diyor Linde Material Handling ürün müdürü Fabian Zimmermann.

Linde Reverse Assist Radar, Linde’nin ön yardımcı kamerası gibi diğer güvenlik yardım çözümleriyle birleştirilebilir. Sistem ayrıca sonradan takılabilir bir çözüm olarak da sunulacak. █

Linde Ters Yön Yardım Radarı’nı Tanıttı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın