Michelin ve Mars’tan Güç Birliği

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Michelin, Mars Logistics ile 2009 yılından bu yana süregelen iş birliğini yeniledi. İş birliği kapsamında Michelin, Mars Logistics’in filosundaki araçların lastik bakımını üstlenecek.

Mobilite alanında öncü şirketlerden biri olan Michelin, Türkiye ve Avrupa’nın öncü entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer alan Mars Logistics ile 2009 yılından bu yana süregelen iş birliğini yeniledi. İş birliği kapsamında Michelin, Mars Logistics’in filosundaki araçların lastik bakımını üstlenecek.

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden Michelin, Türkiye’nin lider lojistik şirketlerinden Mars Logistics ile 2009 yılından bu yana süregelen iş birliğini yeniledi. Bütün dünyada lastik ve lastik teknolojisi çözümleri geliştirerek müşterilerine 360 derece bir hizmet sunan Michelin, bundan böyle Türkiye ve Avrupa’nın öncü
entegre lojistik hizmet sağlayıcıları arasında yer alan Mars Logistics’in filosundaki araçların lastik bakımını üstlenecek.

İstanbul’da gerçekleştirilen imza törenine; Mars Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu, Mars Logistics Yönetim Kurulu Üyesi Gökşin Günhan, Mars Logistics Filo Yatırım ve Bakım Onarım Koordinatörü Kerem Karaduman, Michelin Türkiye Genel Müdürü Yann Guelorget, Michelin Ağır Vasıta Lastikleri Ülke Satış Direktörü Erol Şimşir ve Michelin Service & Solutions Ülke Satış Müdürü Ali Yalçın katıldı. Türkiye’nin en genç ve en büyük filolarından bir tanesi olan 4.000 adet özmal araçlık filosu ile başta otomotiv, tekstil, perakende, inşaat, kozmetik, enerji olmak üzere dış ticaretin kilit
sektörleri için komple/parsiyel ithalat ve ihracat kara yolu taşımacılığı yapan ve Entegre lojistik hizmetleri ile sektörde fark yaratan ve sürekli büyüyerek müşterilerine yenilikler sunan Mars Logistics, iş birliği kapsamında Michelin’in geniş hizmet ağından faydalanacak. Filoların elverişliliğini optimize edip, operasyonel maliyetlerini düşürerek işletmelerin lastik yönetimini kolaylaştıran Michelin
Solutions sayesinde önemli avantajlar elde edecek olan Mars Logistics, kendisi için özel olarak
hazırlanan lastik yönetimiyle filosundaki araçların lastik bakımlarını güvenle almaya devam edecek.

Michelin’in sürdürülebilir ve yenilikçi çözümleri ile Mars Logistics’in lojistik mükemmeliyeti bir araya geliyor Mars filosu için oluşturulan özel Michelin Solutions ekibi, her gün operasyonel mükemmellik sunarak
filonun işini kolaylaştırıyor. Öyle ki, filo kaynaklarını optimize ederek, operasyonel maliyetleri düşürmenin yanı sıra tam güvenlik sağlıyor. Yakıt tasarrufu için tasarlanan lastikleri sayesinde, yol tutuş, aşınma performansından ödün vermeksizin yuvarlanma direncinde düşüş sağlayan Michelin lastikleri, minimize edilmiş karbondioksit emisyonu ve doğru lastik yönetimi ile doğaya karşı borcunu ödeyerek Mars Logistics ve diğer filolara en çevreci çözümü sunuyor. Bu bağlamda Michelin’in sürdürülebilir ve yenilikçi çözümleri ile Mars Logistics’in lojistik mükemmeliyeti bir araya geliyor.

“Filolarımızın verimliliği için Michelin diyoruz”

Mars Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu imza töreninde, Michelin markasıyla 14 yıldır sürdürdükleri iş birliğinin Mars Logistics’in performansına olumlu katkılar sunduğunu belirterek, “Mars olarak, filolarımızın verimliliği ve müşterilerimize iyi hizmet sunabilmek bizim için çok büyük bir önem taşıyor. Michelin ile uzun yıllara dayanan iş birliğimizin her iki markanın performansına olumlu katkılar sunduğuna inanıyorum. Bu anlamda Michelin ile iş birliğimizi 2026’ya kadar uzatmaktan memnuniyet duyuyoruz” şeklinde konuştu.

“Michelin Filo Çözümleri ile müşterilerimizin yanında olmayı sürdürüyoruz”

Michelin Filo Çözümleri ’nin portföyüne Türkiye’nin en önemli lojistik firmalarını dahil etmeyi sürdürdüğünü belirten Michelin Türkiye Ağır Vasıta Ülke Satış Direktörü Erol Şimşir, “Mars Logistics ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği bize son derece mutluluk verirken gelecekteki projeler için de heyecan verici bir temel oluşturuyor. Geçen yıl 11 yeni sözleşme imzalayarak portföyümüzdeki şirket sayısını 20’nin üzerine çıkardık. Filo çözümlerinde artık her segmentte hizmet veriyoruz. Uluslararası taşımacılık, yurt içi taşımacılık, inşaat ve şantiye hizmetleri dahil birçok sektörü radarımıza alarak portföy çeşitliliğimizi artırmayı sürdürüyoruz. Öyle ki, portföyümüzdeki her şirkete özel bir müşteri temsilcisi tahsis ederek her an müşterilerimizin yanında oluyoruz. Böylece hem sürekli ve sağlıklı bir lastik yönetimi sunuyor hem de gelişen sorunları hızlıca çözüyoruz. Lastik ömründen diş derinliği takibine, daha uzun kullanımdan uygun lastik seçimine kadar akla gelebilecek her çözümü içeren bu 360 derecelik hizmetle sektörde fark yaratırken rekabet gücümüzü her geçen gün daha da artırıyoruz.” açıklamasında bulundu.

Michelin ve Mars’tan Güç Birliği

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın