Platformder, Önlük Giyme Törenine Katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI İSTANBUL/ÜSKÜDAR-Haydarpaşa Mesleki ve Teknik
Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencileri için Önlük Giyme Töreni gerçekleştirildi.

Ahilik kültürü ve meslek etiği çerçevesinde alan tercih sonuçları belli olan 9. sınıfların geleneksel önlük giyme töreninde öğrencilere önlükleri  giydirildi. Alanlara ait önlüklerin giyilmesi ile birlikte, alanlara yerleşen 9. sınıf öğrencileri mesleğe ilk adımlarını atmış oldular.
Yapılan törende Platformder’i temsilen Yönetim Kurulu Üyesi Sibel Aygül de hazır bulundu ve başarılı seçilen bir öğrenciye önlüğünü giydirerek, sertifikasını verdi.
Törende söz alan Sayın Aygül,  “Platformder olarak sektörün ihtiyacına cevap verebilecek nitelikte öğrencilerin yetişmesinin sağlaması, öğrencilerde sektörel aidiyet bilincinin yerleşmesine çok önem veriyoruz. Çünkü derneğimizin kurulduktan sonra yapmış olduğu ilk kongre Mesleki Eğitim üzerine olmuştu. Mesleki Eğitimin gelişmesinde Sivil Toplum Kuruluşlarının katkısının çok önemlidir.  Teknolojideki gelişmelere paralel olarak hızla gelişen sektörümüzün ihtiyaç duyduğu nitelikli insan gücünün yetiştirilmesi amacıyla desteğimiz devam edecektir.” İfadelerini kullandı.

Platformder, Önlük Giyme Törenine Katıldı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın