XCMG, CONEXPO-CON/AGG 2023’te Boy Gösterdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahar geri dönerken ve her şey ihtişamla yeniden canlanırken, ABD Las Vegas’ta düzenlenen beş günlük CONEXPO-CON/AGG 2023, 14 Mart’ta resmen açıldı. Ürünleri, en son teknolojileri ve yenilikçi hizmetleri ile dünya inşaat makineleri yarışmasında parlayan göz kamaştırıcı bir “yıldız” haline geliyor.
En güçlü kadroları birleştirirken dünya, Çin’in entelektüel üretimine hayran kaldı. Her üç yılda bir düzenlenen CONEXPO-CON/AGG, köklü bir üne sahip dünyanın en büyük inşaat makineleri fuarlarından biridir. COVID-19’un normalleşmesinin ve dış ticareti istikrara kavuşturma politikasının etkisinin sürekli olarak serbest bırakılmasının arka planına karşı, XCMG, akıllı, sürdürülebilir ve verimli eksiksiz mühendislik ekipmanı ve çözümleri sağlayan “Global Go” yolunda büyük adımlar attı. En büyük sergi alanına ve en fazla sayıda sergi ve kategoriye sahip Çin markası olan XCMG, ürünlerini vinç makineleri, hafriyat makineleri, yükleme makineleri, kazık makineleri dahil olmak üzere dokuz kategoride 50 amiral gemisi modeliyle detaylandırdı. Yol makineleri, havada çalışma platformları, madencilik makineleri, liman makineleri ve kamyonlar. Kuzey Amerika pazarı için özel olarak hazırlanmış 20 XCMG ürünü de fuarda görücüye çıktı ve dünyanın her yerinden müşterilerin dikkatini çekti. 100 ekskavatör ve yol silindirinin toplu teslimatı, şirketin gövde gösterisine dönüştü.
Asia AEM Genel Müdürü Li Kaien, “Bu, şimdiye kadar gördüğüm en eksiksiz Çinli inşaat makinesi ürünleri dizisi ve aynı zamanda fuar tarihinde şimdiye kadarki en büyük Çinli üretici standı. XCMG’nin gelişimi şok edici!” dedi.
Yoğun pazar rekabetinde elektrifikasyon ve dijitalleşme iş makineleri sektörünün yeni büyüme noktası haline geliyor. Bu yılki etkinlikte sergilenen ve tümü elektrikli hidrolik sistemlere sahip 17 tip ekskavatörün sergilendiği bildirildi. Akıllı tartım ve tek dokunuşla otomatik eğim onarımı veya tesviye gibi yardımcı yapılar opsiyonel olarak mevcuttur ve üretim verimliliği önemli ölçüde iyileştirilmiştir. “Pil, elektrik kontrolü ve motor gibi temel bileşen sorunlarını çözdük ve ürünlerin seri üretimini fiilen başardık.”
XCMG’nin Hafriyat Makineleri Bölümü Araştırma Enstitüsü Başkan Yardımcısı Dong Yuzhong, XCMG’nin elektrifikasyon teknolojisi ve akıllı platformlar gibi alanlarda önemli atılımlar yaptığını açıkladı.
Geleceğe yönelik adımlar atan Yönetim Kurulu Başkanı Yang Dongsheng, “İşletmenin uluslararasılaşması bizim için gidilecek yoldur. Yalnızca XCMG’nin markası üst düzey pazarda tanındığında, uluslararasılaşmamız gerçekleşmiş olacak.” dedi.
80 yıldır yenilikçi yönüyle bilinen XCMG, birlikte daha iyi bir gelecek yaratmak için müşterilerine lider makineler, özelleştirilmiş çözümler ve iyi hizmetler sunmaya kendini adıyor. “Başarınız için”i daha da görselleştirmek adına, XCMG’nin küresel marka stratejisi, birçok pazar ve sektör araştırmasının ardından Las Vegas Fuarı’nda yayınlandı. Bu, XCMG’nin farklı bölgelerdeki müşterilerin çeşitlendirilmiş ihtiyaçları hakkında bilgi edinmesi ve yerel pazarı derinden geliştirmesi için bir başka önemli adımdır.
CONEXPO’nun ilk gününde XCMG, daha fazla denizaşırı müşteriye güvenli, hızlı ve çok yönlü ürün veri hizmetleri sağlamayı taahhüt eden dünyaca ünlü bir teknoloji şirketi olan Trimble ile stratejik bir işbirliği anlaşması imzaladı. XCMG Başkan Yardımcısı ve İthalat ve İhracat Genel Müdürü Hanson Liu, “CSM yurtdışı servis yönetim sistemi ile hizmetlerimizi güçlendirerek, 15 dakikada müdahale, 2 saatte şantiyeye gelme ve 1 günde iş bitirme taahhüdümüzü yerine getirerek, yerel rekabet gücü ile sağlam ve güvenilir bir servis oluşturmak için çaba göstereceğiz.” şeklinde konuştu.
XCMG, yerel pazara uyarlanmış ürün geliştirmeyi hızlandırmak ve yereli alarak küresel müşteriler için değer yaratmak için sürekli çaba sarf ediyor.

XCMG, CONEXPO-CON/AGG 2023’te Boy Gösterdi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın