Anadolu Mikronize, Doosan Forkliftler ile Verimliliği Seçti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doosan markası ASKO GLOB ALL güvencesiyle Türkiye pazarında tercih edilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen endüstriyel mineral ve maden üreticilerinden biri olan Anadolu Mikronize’de, operasyonel süreçlerinde Doosan forkliftler ile çözüm buluyor.

Niğde ve Aksaray’daki tesislerinde mikronize kalsit öğütme işlemi yaptıklarını ve bu işlem sonrasında kauçuk, plastik üretimi yapan birçok sektöre hizmet verdiklerini söyleyen Anadolu Mikronize Fabrika Müdürü Burak Kocaman, tesisteki lojistik operasyonel süreçlerde Doosan forkliftlerini kullandıklarını belirtti. Yakın zamanda ASKO GLOB ALL’den 15 adet Doosan forklift satın aldıklarını söyleyen Burak Kocaman, “İşletmemize teslim edilen forkliftler ile çalışma konforumuzu artırmanın yanı sıra verimliliğimizi de artırdık” dedi.

Doosan markası ASKO GLOB ALL güvencesiyle Türkiye pazarında tercih edilmeye devam ediyor. Bu kapsamda Türkiye’nin önde gelen endüstriyel mineral ve maden üreticilerinden biri olan Anadolu Mikronize de, operasyonel süreçlerinde Doosan forkliftler ile çözüm buluyor.

“Doosan forkliftler, verimliliğimize önemli katkılar sağlıyor”

Firmanın makine parkında şu anda 15 adet Doosan forklift bulunduğunu kaydeden Anadolu Mikronize Fabrika Müdürü Burak Kocaman, “Firmamızda 2006 yılından bu yana mikronize kalsit öğütme işlemi yapıyoruz. Doosan forkliftleri: Üretim, sevkiyat, depo yönetimi ve envanter operasyonları dahil olmak üzere çeşitli kritik alanlarda önemli bir rol oynuyor. Tesislerde kullandığımız hem dizel hem de elektrikli Doosan forkliftlerin olağanüstü performansı, dayanıklılığı ve operatör konforu işletme verimliliğimize önemli katkılar sağlıyor. Genel olarak bakıldığında Doosan forkliftlerin servis ve yedek parça süreçleri oldukça kolay olurken aynı zamanda forkliftler, sağlamlığı ve konforuyla da operatörlerimizi memnun ediyor” ifadelerini kullandı.

Hizmet kapsamı genişliyor

Anadolu Mikronize’nin Niğde ve Aksaray’da tesisi bulunduğunu söyleyen Burak Kocaman, tesislerde kauçuk, plastik, gibi birçok sektöre hizmet vermek için üretimlerine devam ettiklerini, Niğde tesisinde üretilen ürünlerin %80’ini ihraç ettiklerini belirtiyor. █

Anadolu Mikronize, Doosan Forkliftler ile Verimliliği Seçti

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın