Cemat Rusya’ya Hazırlanıyoruz!…

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Merhaba aziz ve kıymetli okurlarımız.
Yazın kendisini iyiden iyiye hissettirdiği bu günlerde yoğun fuar trafiğinden çıkmanın tatlı yorgunluğunu yaşamaktayız.
Bu sene WIN’de genel gözlemlerime göre, Sanica&Pegasolift, Onsek&Bunke, Wagger Ataşmanları, Solion, Anko Akü, BRS Akü, Pusula Yedek Parça, Tekmak Forklift, Emes Teker, Uzman Forklift, OND Lift&Önder Grup, Altınboğa ve Mutlu Akü sürekli ziyaretçi alan stantlardı, diyebilirim.
Forklift Dünyası dergimizin yeni sayısını kıvançla sizlere sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Geçtiğimiz yıllarda Sadi Güler tarafından hazırlanan ve İstif Material Handling Dergisi’nin fuar eki olarak yayımlanan Forklift Dünyası Dergisi 2023 yılı WIN Fuarı’nda Rev Medya bünyesinde hazırlanarak İstif Material Handling Dergisi ile birlikte dergi abonelerimize dağıtıldığı gibi yine WIN EURASIA Fuarı boyunca sektör takipçilerine ulaştırıldı. Böylece istif sektörünün iki duayeni WIN EURASIA ve Forklift Dünyası Dergisi tekrar buluştu.
Yirmi yıldır İstif Material Handling Dergisi ile barter anlaşması bulunan WIN EURASIA Fuarı bizler için yeni iş ve iletişim kapıları açmaya devam ediyor.
Rev Medya olarak her geçen gün gelişen bu iş birliğinden son derece memnunuz. Hannover Messe istif sektörünün haber portalı olan www.istifmaterial.com web sitemizde 2022 yılında 15 gün banner yayınlamamızı istemişlerdi. 2022 yılı sonunda aradılar, 2023 yılının bütçesini yaptıklarını, 2022 yılında 15 gün kullandıkları Almanya fuarlarının tanıtımı için yayınladığımız banner reklam yayınını 2023 yılında 15 günden 90 güne çıkarmak istediklerini söylediler ve 90 gün boyunca o banner sitemizde yayınlandı. Bu bizim için güzel bir gelişmeydi.
2023 WIN EURASIA, Rev Medya reklam grubu için ayrı öneme sahip bir fuar oldu. Zira bu seneki fuar alanında yine fuar standımızın yanında birçok standın tasarım ve uygulama işlerini bünyemizde faaliyet gösteren Mobius Fuar gerçekleştirdi.
WIN için bir diğer gözlemimiz ise sektörümüzden firmaların 2022’e göre 2023’de çok daha fazla olmasıydı..
Bu durum ziyaretçi artışına da sebep oldu.
Daha şimdiden 2024 yılı için bir hazırlık düşünmeli. Unutmamak gerekir ki, fuarlar ziyaretçiler için yapılır.
Fuarlar sadece beyaz yakalara hizmet etmemeli. Satın almacılar, servis elemanları, lastik montaj ekipleri, ataşman kontrolörleri, filtre imalatında çalışanlar, yedek parça raf görevlileri gibi sektörün ikinci, üçüncü kademe çalışanlarının fuar ziyaretleri sağlanmalı ki sektörün gelişimine daha fazla katkısı olsun.
Fuarda tanıştığımız Doutche Messe fuarcılığın Rusya Yöneticisi Sn. Robert Bakirov bizleri Rusya’ya davet etti. 17 Eylül’de düzenlenen Cemat Rusya 2023 fuarının basın sponsorlarından olmamız ve çözüm ortaklığı olanaklarını görüşmemiz istendi. Bizde memnuniyetle kabul ettik. Gelişmeler oldukça sizleri bilgilendireceğiz.
Yeni ve güzel projelerde görüşmek üzere…

Cemat Rusya’ya Hazırlanıyoruz!…

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın