CeMAT, Singapur’da Tedarik Zincirini Geliştirecek

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CeMAT Güneydoğu Asya, fuar alanını dolduran etkileyici sayıda katılımcıyla, en ileri çözümlerin ve teknolojilerin benzersiz bir vitrinini vaat ediyor.

CeMAT Güneydoğu Asya Singapur’a geliyor. 15-17 Mayıs 2024 tarihleri arasında Singapur EXPO’da düzenlenecek olan etkinlik için LogiSYM ile ortaklık kuruyor. Constellar ile ortaklaşa yürütülen bu iş birliği, küresel tedarik zinciri ve depolama sektörlerindeki liderleri ve karar vericileri bir araya getirecek.

CeMAT Güneydoğu Asya, fuar alanını dolduran etkileyici sayıda katılımcıyla, en ileri çözümlerin ve teknolojilerin benzersiz bir vitrinini vaat ediyor. Seçkin katılımcılar arasında SSI SCHAFER, TVH Singapur ve WITRON gibi sektör lideri şirketler yer alıyor ve her biri uzmanlıklarını ve yeniliklerini ön plana çıkarıyor.

Otomasyon, malzeme elleçleme, depolama ve hava taşımacılığı alanlarındaki yerel şirketlerin yeteneklerinin, ileri teknolojilerinin, yeniliklerinin ve fikirlerinin sergileneceği fuarda Singapur tanıtım standı da yer alacak.

Etkinlik, serginin yanı sıra LogiSYM tarafından düzenlenen iki konferansa da ev sahipliği yapacak: LogiSYM Asia Pacific 2024 ve LogiSYM Cold Chain 2024.
LogiSYM Asia Pacific 2024, tedarik zinciri çevikliği, sürdürülebilirlik ve yapay zeka ile dijitalleşme konularını ele alacak; LogiSYM Cold Chain 2024 ise sıcaklık kontrollü tedarik zincirindeki teknolojik yeniliklere odaklanarak tedarikin bu kritik sektöründeki zorluklara ve fırsatlara değinecek.
CeMAT Güneydoğu Asya kayıtları artık açık ve ücretsiz. █

CeMAT, Singapur’da Tedarik Zincirini Geliştirecek

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın