Raeon Uygun Fiyatlı Forklift Akülerini Piyasaya Sürüyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Raeon, birçok küçük ve orta ölçekli araç üreticisinin karşılaştığı bir sorunla mücadele ettiğini söylüyor: uygun olmayan pil geliştirme maliyetleri.

İngiliz akü girişimi Raeon, forkliftler, robotlar ve diğer aküyle çalışan malzeme taşıma ekipmanları için uygun fiyatlı özel aküleri ortaya çıkarıyor.

Raeon, birçok küçük ve orta ölçekli araç üreticisinin karşılaştığı bir sorunla mücadele ettiğini söylüyor: uygun olmayan pil geliştirme maliyetleri.
Pilleri monte etmek için yeni bir yaklaşım kullanan Raeon, dikdörtgen olmayan alanlara sığabilecek özelleştirilmiş piller yapmak için geliştirme maliyetlerini ve teslim sürelerini büyük ölçüde azaltabileceğini söylüyor.

Raeon, Mayıs 2023’te, operasyonlarının İngiltere kolunu bu yılın Şubat ayında yönetime alan elektrikli van girişimi Arrival’ın eski personeli tarafındaan kuruldu. Şirket yaptığı açıklamada, “Geliştirme maliyetini ve ardından tasarım yinelemesindeki hoşgörüsüzlüğü ilk elden deneyimledikten sonra, pil modülleri inşa etmek için yeni bir yöntem tasarlandı” dedi.
“Bu yöntem, maliyeti ve geliştirme süresini önemli ölçüde azaltıyor, aynı zamanda müşterileri çoğu aküde görülen mevcut alet kısıtlamalarından da kurtarıyor; müşteriler, pazardaki ve müşterilerdeki en son teknolojilerden en iyi şekilde yararlanarak, üretimin ortasında hücre tipini yükseltmekte özgürler. Mevcut alandan en iyi şekilde yararlanmak için ‘herhangi bir şekle’ sahip olabilir; bu, özellikle büyük dikdörtgen alanların genellikle istenmediği uygulamalar için kullanışlıdır.”
Raeon’un ürünleri 15 ve 16 Mayıs’ta Birmingham’daki Pil Hücreleri ve Sistemleri Fuarı’nda sergilenecek. █

Raeon Uygun Fiyatlı Forklift Akülerini Piyasaya Sürüyor

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın