Continental’in Kıtasal Çözüm Merkezi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Continental Group, Portekiz’in Loused şehrinde kıtasal çözüm merkezi oluşturdu. Grubun farklı alanlarına, yani araştırma ve geliştirme, yazılım programlama ve uygulamaları, otomasyon, SAP desteği, bulut mühendisliği ve veri bilimi gibi alanlara destek sağlamayı amaçlayan bir yapı.

İlk adımda, Continental Çözüm Merkezi 2022 yılı sonuna kadar 70’ten fazla yüksek nitelikli çalışanı işe alacak ve önümüzdeki yıllarda bu sayıyı iki katına çıkaracak. İlgilenen tüm adaylar, Continental’in LinkedIn sayfasında, üniversite platformlarında ve bilgi panolarında iş teklifleri bulabilirler.

Continental Group’un kendisinden gelen bilgilere göre, Loused lastik fabrikasının başarısı, Famalicão’da bu yapıyı oluşturma kararında önemli bir rol oynadı.

Continental Group’un, Portekiz’de 30 yıldan fazla bir geçmişe sahip olan ve şu anda 3700’den fazla kişiyi istihdam eden Portekiz’de çekici bir işveren olarak tanındığı yeniden tespit edildi.

Continental Group, Lore’de (Vila Nova de Famalicão) Portekiz Continental Çözüm Merkezi’ni kurdu.
Araştırma ve geliştirme, yazılım programlama ve uygulamaları, otomasyon, SAP desteği, bulut mühendisliği ve veri bilimi gibi grubun farklı alanlarına destek sağlamayı amaçlayan bir şirket.
2022’nin sonuna kadar Continental Çözüm Merkezi, 70’ten fazla yeni yüksek nitelikli çalışanı işe alacak ve önümüzdeki yıllarda bu sayıyı iki katına çıkaracak. İlgilenen tüm adaylar açık pozisyonları Continental’in LinkedIn sayfasında, üniversite platformlarında ve bilgi panolarında bulabilirler.

Continental Group’un kendisinden gelen bilgilere göre, Loused lastik fabrikasının başarısı, Vila Nova de Famalicão’da bu yapıyı oluşturma kararında önemli bir rol oynadı.

Portekiz’de Continental Group, şu anda 3700’den fazla kişiyi istihdam eden 30 yılı aşkın bir başarı hikayesi ile çekici bir işveren olarak tanınmaktadır.

Karayolunda Geleceğin Zorlukları Konferansı

“Bugün karayolu taşımacılığı ve geleceğin zorlukları” konferansı geride kaldı.
24.11’de Polish Press Agency genel merkezinde, taşımacılık endüstrisi için son derece ilginç ve önemli dört tartışma gerçekleşti:
-Jeopolitik değişimler karşısında karayolu taşımacılığı
-Polonya ve Avrupa ekonomisinde karayolu taşımacılığının rolü ve yeri Polonya’da sürücü işgücü piyasası
-Karayolu taşımacılığının geleceği ve sıfır emisyon zorlukları
Organizatörleri, farklı bakış açıları tartışmaları önemli, veri açısından zengin ve ulaştırma endüstrisi için ilginç gelecek senaryoları haline getiren geniş uzman yelpazesi için tebrik ediyorum.

Ayrıca Continental Stanislaw Rosol ve Krzysztof Otrząsek ‘daki uzmanlarımıza tartışmalara katıldıkları ve bilgilerini paylaştıkları için teşekkür ederim.

Continental’in Kıtasal Çözüm Merkezi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın