Doosan Ürünlerini Bobcat Markası Altında Yeniden Markalaştıracak

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doosan Group bünyesindeki bir şirket ve önde gelen bir küresel kompakt ekipman üreticisi olan Doosan Bobcat, ürün portföyü için iş ve büyüme fırsatları yaratmak amacıyla küresel markalaşma stratejisini duyurdu.

Doosan Portable Power (DPP), hava kompresörleri, mobil jeneratörler ve ışık kulelerinde sektör lideri küresel bir üretici; ve forkliftler de dahil olmak üzere kaliteli malzeme taşıma ekipmanı tedarikçisi olan Doosan Industrial Vehicle (DIV), ürünlerini Bobcat markası altında yeniden markalaştıracak.

Doosan Bobcat CEO’su ve Başkan Yardımcısı Scott Park, “Bobcat, kompakt ekipman endüstrisinin icadıyla dünyayı değiştiren ikonik bir marka ve markayı cesur, yeni yollarla ortaya çıkarmaktan heyecan duyuyoruz. Doosan Portable Power ve Doosan Industrial Vehicle, yüksek kaliteli ürünler geliştirme konusunda uzun bir geçmişe sahiptir. Bu güçlü Doosan markalarını Bobcat portföyüne dahil etmek, bu iş kollarını daha da genişletmemize, aynı zamanda genel Doosan Bobcat işimizi büyütmemize ve müşterilerimizin daha fazlasını başarmasına yardımcı olacak daha fazla çözüm sunmamıza olanak tanıyor.” diye konuştu.

Bobcat için iki önemli iş alanı olan taşınabilir güç ve endüstriyel araç ekipmanı hatlarının yeniden markalaştırılması, genel marka değerini, pazar tanınırlığını ve tüm ürün tekliflerinin tüketici tarafından hatırlanmasını daha da güçlendirecek gibi görünüyor. Geçiş, uyumlu bir müşteri deneyimi yaratacak ve kuruluşun ayak izini büyüterek markanın daha fazla müşteri tarafından ve daha fazla yerde erişilebilir olmasını sağlayacaktır.
Bobcat, son beş yıl içinde ürün portföyünü önemli ölçüde genişletti ve bu dönemde tüm tarihinde daha önce olduğundan daha fazla makine piyasaya sürdü. Marka, kompakt traktörleri, küçük belden yükleyicileri, biçme makinelerini ve çim ekipmanlarını içeren zemin bakım ekipmanları gibi yeni teknolojiler ve yenilikler ve genişletilmiş ürün serileri ile tekliflerini başarıyla genişletti.

Bobcat markası, hırslı ve tutkulu çığır açanlara daha fazlasını başarmaları için güç veriyor. Ekipmanlarımız sayesinde dünyanın her yerinde büyük zorluklar küçülüyor; Doosan Bobcat Global Marka Başkan Yardımcısı Laura Ness Owens, “duvarları yıkmaktan topluluklar oluşturmaya kadar, insanlara çabalarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları şeyleri sunmaktan gurur duyuyoruz” Bobcat markasını taşınabilir güç ve endüstriyel araç sektörlerine genişleterek Bobcat, ile her zamankinden daha fazla şekilde daha fazla müşteriye yardımcı olabileceğiz”

Bobcat markalı malzeme taşıma ekipmanı ve taşınabilir güç ürünlerinin daha sonraki bir tarihte Doosan Bobcat’in kapsamlı, küresel bayi ağı aracılığıyla satışa sunulması bekleniyor. Bobcat ve bu yeniden markalanan ürün serileri, gururla daha geniş Doosan Group portföyünün bir parçası olmaya devam edecek.

Doosan Ürünlerini Bobcat Markası Altında Yeniden Markalaştıracak

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın