EMES A.Ş., CeMAT RUSSIA Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CeMAT Rusya fuarı için görüşlerini aldığımız Ayten Nayır dergimize CeMAT Rusya fuarı ve sektördeki gelişmelere dair bir kısım açıklamalarda bulundu.

“EMES A.Ş. firması olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da fuarda yerimizi aldık. Ürünlerimize ve firmamıza olan ilgi bu yıl da çok üst seviyelerdeydi.

Dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi Rusya pazarında da aranan bir marka olduğumuzu görmek ayrıca bizi gururlandırdı. Fuara birkaç yıldır üzerinde titizlikle çalıştığımız poliüretan forklift tekerleklerimiz ile katıldık.

Uzmanlığımız sanayi tekeri, bu uzmanlığımızdan yola çıkarak istif makinesi tekerleklerini de üretimimize dahil ettik. Yerli bir marka ve yerli üretim olarak müşterilerimizden çok iyi geri bildirimler alıyoruz.
Sanayi sektöründe herkes bizi Avrupa standartlarında üretim yapan, yıllardır değişmeyen kalitelisi ile ayrıcalıklı bir firma olarak bilir. Kalite konusundaki çizgimizden kurulduğumuz andan bu yana asla taviz vermedik. Bu da bizi hem Türkiye’de hem de Dünya pazarlarında aranan bir marka haline getirdi. Kalite anlayışımıza ek olarak, sürekli öğrenmeye ve gelişime açık olma yönümüzle birlikte sektörde başarılı işlere imza atmaktayız.

Hedefimiz Dünyada sayılı markalar arasında yer almaktır. Dünyada bu farklılığımız hissedilmeye başlanmıştır. Bugün 67 ülkeye yapmış olduğumuz ihracatla, Türkiye ve Yurtdışındaki geniş bayilik ağımızla gerek iç gerekse dış pazarlarda aranan markalar arasında yerimizi aldık. Her yıl düzenli hedef
pazarlar belirleriz ve bu pazarlar üzerine odaklanırız.

Rusya da bu pazarlardan biridir. CeMAT RUSSIA Fuarı ürünümüze özgü potansiyel bir fuar olduğu için her senedüzenli olarak bu fuara katılıyoruz. Geçen sene katıldığımız fuardan yeni firmalarla
çalışmaya başladık. Bu sene de birçok yeni firmayı müşterilerimizin arasına katmayı planlıyoruz.

Dünyada seyirci olmayı değil, dünyanın içerisinde aktif oyuncu olmayı seviyoruz. 2024 yılında yeni ürünlerimizle birlikte tekrar fuarda yerimizi alacağız. Türkiye’de ve farklı ülkelerde birçok fuara katılacağız.

2024 yılı için farklı ve heyecan verici projelerimiz yolda…

Fuar sonucunun herkes için hayırlı ve verimli işlere vesile olmasını dileriz.

EMES A.Ş., CeMAT RUSSIA Fuarı’nda Büyük İlgi Gördü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın