HELI, Hidrojenli Forklifti Piyasaya Sürdü

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yeni forklift, 55 kW pik güç çıkışıyla 25 kW güç üretmektedir. Şirkete göre, hidrojenle çalışan forklift güvenli ve verimli olup, bakım gerektirmemektedir, dayanıklıdır ve hem yüksek hem de düşük sıcaklıklara uyarlanabilir.

Geleneksel yakıtlı forkliftlerle karşılaştırıldığında, emisyonları ortadan kaldırmakta ve konforlu sürüş için araç titreşimini ve gürültüsünü önemli ölçüde azaltmaktadır.Tamamen elektrikli forkliftlerle karşılaştırıldığında, hidrojenle çalışan forkliftler uzun şarj süreleri gerektirmemekte ve dört saatlik sürekli çalışma için yalnızca üç dakikada yakıt dolumu yapılmasına imkan vermektedir.

Heli, dünya genelinde hidrojenle çalışan forkliftler üreten bir avuç üreticiden birisi olup, şirket sözcüsü, şirketin bu “önemli ve gelecek vaat eden segmente” ek modeller ekleyeceğini söylemektedir.Bu söylemini “Gelecekte Heli, hidrojenli forkliftler alanında çaba göstermeye devam edecek (ve) her tür karşı dengeli forklift, traktör ve depolama forkliftini kapsayan bir dizi hidrojenle çalışan ürünü piyasaya sürecek” sözleriyle açıklamaktadır.

Heli ayrıca, hidrojenle çalışan forkliftlerin küresel olarak geliştirilmesine katkıda bulunmak için hidrojen endüstrisi zincirindeki temel kuruluşlarla işbirliğini artıracak.

Hidrojen forklift pazarının karşı karşıya olduğu en önemli zorluklardan biri, hidrojenin sınırlı mevcudiyeti ve yakıt ikmal tesislerinin eksikliğidi.

HELI, Hidrojenli Forklifti Piyasaya Sürdü

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın