LogiMAT Ürün Ödülü Kazananları Açıklandı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sergi direktörü Michael Ruchty: “Bu yılın ödül kazananlarının üç ülkeden gelmesinden özellikle memnuniyet duyuyorum. Bu, LogiMAT’ın yenilikler için uluslararası bir etkin nokta olarak öneminin ve Stuttgart lokasyonunun çekiciliğinin altını çiziyor.”

Avrupalı şirketler geçen ay Stuttgart’ta düzenlenen LogiMAT malzeme taşıma ticaret fuarında en iyi üç ürün ödülünün hepsini aldı. En iyi üç ürün, yedi uzman jüriden oluşan bir heyet tarafından 120’den fazla başvuru arasından seçildi. Kazananlar bir toplama robotu, bir paketleme makinesi ve depo yönetim sistemleri için bir yapay zeka dil kontrol sistemi oldu.

Sipariş Toplama, Taşıma, Kaldırma ve Depolama Teknolojisi için En İyi Ürün: Photoneo Brightpick’in Brightpick Otomatik Seçicisi

Slovak şirketi, siparişleri doğrudan depo koridorlarında toplayıp birleştirebilen, soğutulmamış ve soğutulmuş gıdalardan ilaca, tıbbi cihazlara kadar her şeyi işleme kapasitesine sahip, dünyadaki tek otonom mobil sipariş karşılama robotu olan Brightpick Autopicker ile en iyi ürün ödülünü aldı. Otonom robot, çoklu torbalarda paketlenmiş ürünler, kozmetik, elektronik ve giyim gibi birçok alanda mahir bir şekilde çalışıyor.

Tanımlama, Kargo Güvenliği, Paketleme ve Yükleme Teknolojisi Açısından En İyi Ürün: CMC Packaging Automation’ın CMC CartonWrap DUO’su

İtalyan şirket, ödülü, paketlenecek öğelerin boyutlarına göre hem kutu hem de zarfları tek bir iş akışında üretebilen piyasadaki ilk makine olan CartonWrap DUO’yla aldı. Bu makine ambalaj hacmini, karton atıklarını ve sera gazı emisyonlarını azaltabilir. Tasarımı, mevcut teknolojilere göre %50’ye kadar daha az oluklu mukavva ve %70’e kadar daha az yapıştırıcı kullanıyor. Aynı zamanda müşteri deneyimini de geliştiriyor çünkü özel ambalajlar nakliye sırasında daha güvenilirdir.

Yazılım, İletişim ve Bilgi Teknolojisi: Logistics Reply’ın depo yönetimi için LEApedia Open AI dil kontrol sistemi

Alman şirketinin LEApedia’sı, depo yönetim sistemleri (WMS) için çift yönlü bir OpenAI dil kontrol sistemidir. Bulut tabanlı SaaS WMS çözümü LEA ReplyTM’ye entegre edilen akıllı sohbet robotu, sorulara ve komutlara doğal dilde yanıt verir. Akıllı arama özelliği, kullanıcıların örneğin terimleri veya iş akışı açıklamalarını aramak için doğal dil girişini kullanmasına olanak tanır, böylece sistemde yollarını daha hızlı ve kolay bir şekilde bulabilirler. LEApedia modülü, her müşterinin benzersiz spesifikasyonlarına ve yazılım ortamına göre uyarlanabilir ve üretimi yavaşlatmaya veya durdurmaya gerek kalmadan hızla entegre edilebilir.
Etkinlik organizatörü EUROEXPO GmbH’den sergi direktörü Michael Ruchty, “Bu yılın ödül kazananlarının üç ülkeden gelmesinden özellikle memnuniyet duyuyorum. Bu, LogiMAT’ın yenilikler için uluslararası bir etkin nokta olarak öneminin ve Stuttgart lokasyonunun çekiciliğinin altını çiziyor,” diyor. █

LogiMAT Ürün Ödülü Kazananları Açıklandı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın