Platform Sektörü Kahvaltıda Bir Araya Geldi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Platformder tarafından organize edilen kahvaltı programı 08 Ekim 2022 Cumartesi günü Qadraj Lounge Göksu Kasrı’nda Anko Enerji, Kinetik Akü ve AT Leasing firmalarının sponsorluğunda gerçekleştirildi. Programa dernek üyelerinin yanı sıra birçok sektör temsilcisi de katılarak yoğun ilgi gösterdiler.

Kahvaltının açılış konuşmasını yapan Platformder Genel Sekreteri Sayın Kenan AYDIN; dernek olarak uzun bir aradan sonra üyeler ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettikten sonra, sektörümüzü temsil etmek adına çok önemli adımları attık ve bundan sonra da atmaya devam edeceğiz. Platformder artık sektörün bir ihtisas derneği olmuştur. Bunun yansımalarını tüm kamu kurum ve kuruluşlarında görmekteyiz. Bizler bu gücü siz değerli üyelerimizden ve sektör paydaşlarından alıyoruz. Bu nedenle sizlerin derneğe sahip çıkmanız nispetinde biz o kadar güçlü olacağız dedi. Kahvaltıda daha sonra söz alan Platformder Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Saruhan GÜNAYDIN, kahvaltı programına vakit ayırarak katılım sağlayan tüm sektör temsilcilerine ve sponsorlara teşekkür ederek konuşmasına başladı.
Sayın Günaydın, konuşmasının devamında; “Pandemi ile maalesef bazı alışkanlıkları yapamaz duruma gelmiştik. Yapmak istediğimiz zaman ise bazı tedirginlikler yaşadığımız da bir gerçekti. Artık bu duygulardan sıyrılarak bugün sizler ile bir araya geldik. 2021 yılının Ekim ayı içerisinde Platform Günleri programında bir araya gelmiştik. Ki bu etkinliği yapabilmek içinde izin süreci bayağı sancılı olmuştu. Çünkü pandemiden yeni çıkmış ve ilk normalleşme dönemi içerisindeydik. Artık bundan sonra bu güzel eski alışkanlıkları yeniden sürdüreceğiz, sizler bizlere yeter ki destek olun, taleplerinizi iletin”. İfadelerini kullandı.
Sayın Günaydın; “Genel Sekreterimiz Kenan beyin de bahsettiği gibi artık kamuda sektörü güçlü bir şekilde temsil ediyoruz. Başta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı olmak üzere Millî Eğitim Bakanlığı, Ticaret Bakanlığı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlıkların da aktif bir şekilde sektörümüzü temsil ediyoruz. Bunların yanı sıra TSE’nin sektörümüzü ilgilendiren Ayna Komitelerinde ve Mesleki Yeterlilik Kurumu MYK’da ulusal yeterliliğin hazırlanmasında çalışmalarımız devam ediyor. Platformdergi iki ayda bir herhangi bir kesinti olmadan yayımlanmaktadır. Pandemi sonrası dergimizi dijital ortama tamamen taşıyarak daha fazla kitlelere ulaşmaya başladık” dedi. Son olarak konuşmasında 2021 yılında yapmış oldukları Platform Günleri’nin, Kasım 2022 içerisinde yapılması için çalışmalara başlandığını ifade ederek, en kısa sürede gerekli bilgilendirmelerin yapılacağını söyledi.
Konuşmaların ardından Kahvaltı Programına sponsor olan Anko Enerji, Kinetik Akü ve AT Leasing firmalarına plaketleri taktim edildi. Daha sonra kahvaltıya katılan üyelere ve sektör temsilcilerine mikrofon uzatılarak dernek çalışmaları ve faaliyetleri hakkında görüşleri ve talepleri dinlendi.
Program boyunca Anko Enerji ve Kinetik Akü tarafından kahvaltı programına katılan firmalara ürünleri hakkında teknik bilgiler verildi. Program aile fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

PLATFORMDER KİMDİR?

Kısa adı PLATFORMDER olan Personel Yükseltici Platform İşletmeci, İmalatçı ve Distribütörleri Derneği; temelleri 2012 yılında atılan ve 28.10.2016 tarihinde sektörün önde gelen 10 büyük firması tarafından kurulmuş bir ihtisas derneğidir.
Platformder, Personel Yükseltici Platform sektöründe faaliyet gösteren işletmeci, imalatçı, distribütör, tedarikçi ve tüm hizmet sağlayıcıları tek çatı altında toplayan bir yapıya sahiptir.
Uluslararası sıralamada ilk yüz firma içerisinde yer alan kiralama firmalarından, yerli ve yabancı hemen hemen bütün markaları bir araya getirme başarısı gösteren Platformder, mevcut üyeleriyle sektörde %80’lik bir temsil gücüne sahiptir.

PLATFORMDER YÖNETİM KURULU

1. Saruhan GÜNAYDIN, Yönetim Kurulu Başkanı
2. Fatih AYDIN, Yönetim Kurulu Başkan Vekili
3. Kenan AYDIN, Genel Sekreter
4. Kerem BAYRAK, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
5. Gökhan GÜLTEKİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
6. Necip AYHAN, Yönetim Kurulu Üyesi
7. Eren YILDIZTEKİN, Yönetim Kurulu Üyesi
8. Abdullah TUNCER, Genel Sekreter Yardımcısı

Platform Sektörü Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın