Simerlift: İnovasyon ve Kalitede Lider İstif Makineleri Markası

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kuruluş amacı, müşterilere kaliteli ve güvenilir çözümler sunmak olan Simerlift, Türkiye’nin lider istif makineleri markası olma vizyonunu gerçekleştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Simerlift, Türkiye’nin forklift sektöründeki öncü markası olarak yoluna devam ediyor. Kuruluş amacı, müşterilere kaliteli ve güvenilir çözümler sunmak olan şirket, Türkiye’nin lider istif makineleri markası olma vizyonunu gerçekleştirmek için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yerli marka olarak, 2019’da attığı ilk adım, 2 tonluk 20T-4W modeliyle sektörde yerini almak oldu. Türkiye’de denenmemiş modeller üzerinde çalışarak mini leverli kullanımı ilk kez hayata geçirdi. Sabit model ve özelliklerin bulunduğu, çeşitlilik ve özelleştirilmiş ürünlerin bulunmadığı bu pazarda, çeşitlilik sunabilecek bir mühendislik alt yapısına sahip olduğu için kısa sürede Türkiye pazarında öncü bir konuma geldi.

Simerlift, özellikle, müşteri taleplerine göre her ölçüye ve her kademeye uygun asansör tasarımını kısa sürede gerçekleştirmekle dikkat çekti. Ayrıca şirket, çalışma alanlarına uygun şekilde forkliftler üzerinde mekanik veya yazılımsal çeşitli uygulamalarda, geliştirme yapabilme kabiliyetine sahip. Ürün yelpazesinde 16T-3W, 18T-3W, 20T-4W, 30T-4W,35T-4W, 50T-4W, akülü transpalet ve akülü istifleyici gibi modelleri ekleyerek bu çeşitliliği artırarak ilerledi. Bu ürünler, firmanın kalite politikaları doğrultusunda üretilerek uzun ömürlü kullanım ve güvenilirlik sağlarken sürekli olarak ürün yelpazesini genişleterek müşterilere daha fazla seçenek sunmaya devam ediyor. İlerleyen yıllarda tasarım süreçlerini, şimdilerde devam eden ve daha önce Türkiye’de hiç yapılmamış bir ürünü de ürün yelpazesine ekleyerek devam edecek.

Simerlift, ürünlerine eklediği yeni özellikleri de bu yıl çıkarmış olduğu 5 tonluk yeni modelle birlikte müşterilerine sunuyor. Bu özellikler arasında, müşterilerin her bilgiye ulaşabileceği özelleştirilebilir detaylı 4.3’’ bilgi ekranı, elektrohidrolik el freni, yokuşta tutma özelliği, hız mod değişiklikleri, yük tartım sistemi, teker pozisyon bilgisi, 4 kademeli güvenlik önlemli asansör ve daha fazlası bulunuyor.

Yüksek kaliteli ve güvenilir istif makineleri üretirken, aynı zamanda müşterilerine sunduğu teknik hizmetlerle de öne çıkıyor. Yedek parça stoğu geniş bir kapasiteye sahip ve bu stok, her an müşterilerin hizmetine sunulmaya devam ediyor. Şirket, yedek parça termin sürelerinin oldukça kısa olduğunu ve acil durumlarda bile hızlı bir şekilde çözümler sunabildiklerini söylüyor.

Türkiye genelinde yetkili servis ve satış merkezleri bulunan ve günden güne yapılanmaya devam eden servis ağı aracılığıyla müşterilerine çabuk hizmet veriyor. Servis merkezleri, Simerlift’in standartlarına uygun olarak eğitilmiş teknisyenler tarafından işletilmektedir. Bunun yanı sıra müşteriler, ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşadıklarında teknik destek hattı aracılığıyla Simerlift’in uzmanlarından yardım alabilirler.

Simerlift, müşterilerine operatör eğitimleri ve bakım seminerleri gibi eğitim programları sunarak ürünlerin doğru ve verimli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor. Bu eğitimler, müşterilerin iş güvenliğini ve verimliliğini artırmaya yöneliktir.

Simerlift, dergimize yaptığı açıklamada liderliğe vurgu yapıyor ve lider konumlarını inovatif yaklaşımla ve kusursuz müşteri memnuniyeti ile pekiştireceklerini söylüyor:
“Sektördeki lider konumumuzu; yenilikçi çözümlerimiz, kaliteli ürünlerimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla sağlamlaştırmaya devam ediyoruz. İşletmeler için güvenilir ve kaliteli istif makineleri arayışında olanlar için Simerlift, doğru tercih olacaktır.

Simerlift ekibi olarak, geleceğe yönelik inovatif yaklaşımımız ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla forklift sektöründe liderliğimizi sürdüreceğiz.” █

Simerlift: İnovasyon ve Kalitede Lider İstif Makineleri Markası

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın