Tetaş Kahramanmaraş Fuarındaydı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası KMTSO ile Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi işbirliğinde; İTHİB ana sponsorluğunda ve KOSGEB’in desteğinde gerçekleşen fuar yoğun ilgi gördü.

“Türkiye ve dünyanın en önemli tekstil teknoloji üreticilerini, tekstilin yuvası Kahramanmaraş’ta dokuzuncu kez buluşturacak olan KTM 2022, Kahramanmaraş Fuar Merkezi’nde (KAFUM) gerçekleştirilecek” diyen ECR Fuarcılık Yöneticisi Ümit Vural, geçen yılki KTM ile ilgili de bazı veriler paylaşarak, “Son olarak 2021 yılında gerçekleştirilen fuar katılımcı ve ziyaretçilerin ilgi odağı olmuştu. Geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen fuarımızın ziyaretçi sayısı bir önceki döneme göre yükselmiş, ticaret hacmi ve ikili görüşmelerden katılımcılarımızın elde ettiği sonuçlar bakımından çok başarılı bir fuar geçirdiğimizi gördük. Türkiye’nin ve elbette dünyanın her yerinden ziyaretçiler ve katılımcılar KTM’nin büyük bir buluşma noktası olduğunu tescillemiş oldu. Bu yılki fuara yerli ve yabancı firmalardan aldığımız katılım talepleri memnuniyet verici” diye konuştu.

KTM’nin sadece bölgenin değil dünyanın da önemli fuarlarından biri olduğunu vurgulayan Ümit Vural, fuarın aynı zamanda tekstil firması yöneticilerinin yanı sıra sektör çalışanlarının da ilgi odağı olduğunu ve tekstil sektöründen her kesimin bir araya geldiği ender yerlerden biri olduğunu söyledi ve ekledi, ”Yurt dışındaki fuar maliyetlerinin yüksek olması, pandemi ve TL’deki değer kaybı nedeniyle yurt dışındaki bu fuarları ziyaret edemeyen sektör çalışanları için KTM fuarları büyük bir fırsat.”

Uluslararası KTM 2022 Fuarı’nın sektörün önemli paydaşlarını bir araya getireceğinin altını çizen Vural, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası (KMTSO) ev sahipliğinde KTM Fuarı ile eş zamanlı olarak Uluslararası Tekstil Zirvesi (UTZ)’nin yapılacak olmasının ve fuarın sağlayacağı B2B görüşme avantajı, geniş sunum olanakları ve makine şovlarının ziyaretçi ve katılımcılara yeni iş fırsatları oluşturacağını söyledi.

Tetaş Kahramanmaraş Fuarındaydı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın