Esan Akü, EFB Akülerinin Üretimine Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Esan Akü, otomotiv sektöründe ağır hizmet araçları için özel olarak tasarlanmış kalsiyum-kalay alaşımlı ızgara teknolojisine sahip ve bakım gerektirmeyen EFB akülerinin de üretim ve satışına başladı. Kamyon, tır gibi ağır hizmet araçlarının güç kaynağı ihtiyacını karşılayan Esan Akü, ürünleri ile kalitesini kanıtlamaya devam ediyor.
EN 50342 standartlarında V2 titreşim direncine sahip olan Esan Akü’nün EFB aküleri, start-stop teknolojisine sahip araçlar için hızlı şarj alma özelliği ile dikkat çekiyor. Ayrıca, ağır hizmet EFB aküler için geliştirilmiş özel yoğun pozitif aktif madde ve şarj almayı destekleyen özel geliştirilmiş negatif aktif madde sayesinde, zorlu iklim şartlarında yüksek performans gösteriyor.
Esan Akü’nün özel geliştirilmiş kalsiyum-kalay alaşımlı ızgara teknolojisi ve bakım gerektirmeyen teknolojisi, kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Uygun koşullarda 2 kata kadar daha fazla raf ömrü ve 2 kata kadar daha fazla kullanım ömrü sunan Esan Akü, müşterilerine kaliteli bir ürün sunmanın yanı sıra ekonomik bir seçenek de sunuyor.
Kaliteli ve güvenilir ürün gruplarına bir ürün daha ekleyen Esan Akü, ağır hizmet EFB akü grubu ürünlerini yurt dışına da ihraç ederek Türkiye’nin ekonomisine de katkı sağlıyor. Yüksek performanslı, güvenilir ve dayanıklı EFB aküleri, ağır hizmet araçlarının enerji ihtiyacını karşılamak için en iyi seçeneklerden biri olarak göze çarpıyor. Ağır hizmet araçlarının yoğun kullanıldığı sektörlerde, güçlü bir aküye sahip olmak büyük önem taşıyor. Bu ürünler, yüksek performans ve dayanıklılık gibi özellikleri ile ağır hizmet araçlarının enerji ihtiyacını karşılamak için en iyi seçeneklerden biri olarak öne çıkmaktadır.
Müşteri memnuniyeti ve kaliteli ürün üretimi konusunda yüksek standartlara sahip teknoloji öncüsü bir firma olarak da öne çıkan Esan Akü, ağır hizmet araçları için özel olarak tasarlanmış EFB akülerinin üretimine başlaması ile birlikte sektördeki müşteri ihtiyaçlarını da karşılamış oldu.
Ayrıca, Esan Akü ürettiği tüm ürünlerin çevre dostu bir yapıya sahip olması ile de müşterilerinin dikkatini çekmeye devam ediyor.

Esan Akü, EFB Akülerinin Üretimine Başladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın