TÜRKŞEKER’in Yeni İş Makineleri ASKO Glob All’den

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TÜRKŞEKER’in ASKO Glob All’den tedarik ettiği makinelerin teslim törenine Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı da katıldı. TÜRKŞEKER yetkilileri, yapılan tercihin şirketin kapasitesini artırarak iş süreçlerini daha etkin hale getireceğine vurgu yaptı.

Türkiye’nin önde gelen firmalarından Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (TÜRKŞEKER), iş süreçlerinde verimliliği artırmak ve makine parkını genişletmek amacıyla Develon iş makinaları ve Doosan forkliftleri tercih etti. Yapılan anlaşma kapsamında, 30 tonluk Develon paletli ekskavatör ve 15 tonluk Develon lastikli yükleyici satın alındı. TÜRKŞEKER, forklift parkını genişletmek amacıyla 3 adet dizel ve 2 adet elektrikli Doosan forklift alımı gerçekleştirdi.

Ankara’da gerçekleştirilen teslimat töreni Tarım ve Orman Bakanı İbrahim Yumaklı’nın konuşmasıyla gerçekleştirildi. Türk Şeker Fabrikaları yetkilileri, yapılan tercihin şirketin kapasitesini artırarak iş süreçlerini daha etkin hale getireceğine vurgu yaptı. ASKO Glob All yetkilileri ise TÜRKŞEKER ile gerçekleştirdikleri bu iş birliğinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, “TÜRKŞEKER gibi köklü bir şirketle bu yolculuğa çıkmak bizi gururlandırıyor. Develon ve Doosan gibi güvenilir markaların ekipmanlarıyla TÜRKŞEKER’in projelerine değer katmak için sabırsızlanıyoruz” ifadelerini kullandı.

TÜRKŞEKER, çalışmalarıyla çeşitli faaliyet alanlarına katkı sağlıyor

Türkiye’nin şeker sektöründe en büyük şirket durumundaki Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. (TÜRKŞEKER) faaliyetlerini; 4634 sayılı Şeker Kanunu göre yürütmekte olan bir şirket konumunda bulunuyor. Merkezi Ankara’da olan Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş.; tarım, gıda, kimya, elektriksiz makina, ölçü kontrol-optik donanım sektörlerinde faaliyet gösteriyor.

TÜRKŞEKER’in Yeni İş Makineleri ASKO Glob All’den

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın