XCMG Yeni Üssünde Üretime Başladı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

XCMG Machinery, yeni üretim üssünde üretime başladı ve istifleyiciler, forkliftler ve diğer mobil liman makineleri ve portal vinçler dahil olmak üzere yılda 2.000 adet liman makinesi üretmesi ve bunun 3,6 milyar RMB (514,68 milyon USD) değerinde olması bekleniyor.

XCMG yetkilisi “Yeni üs, beklenenden daha erken faaliyete geçti. Bu, akıllı ve yeşil üretim hedeflerimizi artırmanın yanı sıra üretim hacmimizi ve liman makinelerinin kalitesini önemli ölçüde artıracak XCMG, uluslararası birinci sınıf bir dijital akıllı fabrika kurmak için her türlü çabayı gösterecektir.” dedi.XCMG Port Machinery, yükleme/boşaltma ve pazar talebini karşılamak için istifleyiciler, boş konteyner yükleyiciler, ağır denge ağırlıklı forkliftler, teleskopik yükleyici forkliftler, hurda yükleyiciler ve düz yataklı taşıyıcılar dahil olmak üzere beş ürün kategorisiyle saf elektrik ve yakıt olmak üzere iki ürün grubu oluşturmuştur.

XCMG Port Machinery, yeni enerji ürünlerinin geliştirilmesine ve uygulanmasına odaklanmıştır. Bu arada, pazardaki etkisini daha da genişletmek ve yeşil ve akıllı limanların ve sınır geçişlerinin inşasını desteklemek için limanlarda sürücüsüz düz yataklı ulaşım robotlarının uygulanmasını aktif olarak araştırmaktadır.

XCMG Port Machinery’nin ürünleri, dünya çapındaki büyük limanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Çin’in kuzeyindeki Dalian Limanı’ndan güneydeki Guangzhou Limanı’na kadar XCMG, çözümlerinin özellikle çevresel etki açısından endüstri kriterlerini belirlediğini ifade ediliyor.

XCMG Yeni Üssünde Üretime Başladı

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

Yorumlar kapalı.

Giriş Yap

İstif Material Handling ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!

Bizi Takip Edin

Bize Katılın